Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért baj ha biszex létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha biszex létemre vagy csak melegekkel, vagy csak biszex nőkkel akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Miért tartanak emiatt heterofóbnak? Nekem nem jönnek be a heteró nők, mert én csak a melegeket és a biszex nőket preferárom. Ők az egyéni preferenciám. Ez miért sértő a heteró nőkre nézve?
2023. júl. 7. 17:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es, szerintem megalázobb egy nőnek ha a biszex férfi ferfivel csalja meg. Meg ugye gondolom a nőkben a biszex ffak eleve azt a tudatot keltik, hogy esélytelenek a ferfiakkal szemben, és ez minden normális nőt lelomboz. Hiszen a nőknek nincsen péniszük, tehát eleve nincs esélyegyenlőség mint pl a női riválisokkal szemben.
2023. júl. 8. 00:40
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a kérdést már párszor kitárgyaltuk.

Amúgy minden nőt megszólnak a sértett, visszautasított férfiak. Én biszexszel még nem randiztam (így jött ki), de heteróval sokkal. Ők lek.rvázni szoktak, ha visszautasítom őket pl. Ez ilyen. Ne akadj fenn ezen ennyire.

2023. júl. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38%

Én teljesen megértelek!😊


Sajnos hetero nőként ugyanezt kapom fordítva, nem értik meg a biszex pasik, hogy hetero férfivel szeretnék kapcsolatot.

Ettől függetlenül nem utálom őket, csak nem így képzelem el az életem.

Simán barátkoznék velük,de ez a maximum, nem vonzódok hozzájuk.

2023. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!