Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mitől van? 24/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? 24/F

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem hogy biszex vagyok és ismerkednék srácokkal is, majd pár hét után azt hogy én full heteró vagyok és a gondolattól is émelygek hogy sráccal ismerkedjek. Majd pár hét elteltével ismét kezdődik előről.

Volt már valakinek így? 24/F



2023. szept. 19. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem új dolog ez, és stabilizálódik majd, ha kipróbálod férfivel is.Ha okés,akkor nem lesz gond.

Ha az undor megmarad, akkor inkább a férfi-vonalat felejtsd el !

Persze az első pasis dolognál mindig fellép bűntudat,zavartság,stb.Elélvezés után teljesen más a helyzet,azt kérdezik a legtöbben,mit is keresek én itt egy férfivel...

2023. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló 😅
2023. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet. Amikor eljutottam a kipróbáláshoz, féltem, hogy a kielégülés után elvesztem majd az érdeklődésemet, netán undort fogok érezni. Szerencsére az első alkalom egy szimpatikus, tapasztalt, odafigyelő férfival esett meg, akivel megbeszéltük, mit szeretnék, és ez is szóba került. Ügyesen irányította az eseményeket, minden nagyon jó volt. Szerintem a megfelelő partner és kommunikáció a lényeg.
2023. szept. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 3-as leírta az kiegészíti amit az 1-es válaszban leírtam.

Én is úgy álltam a kezdőkhöz,mint az általa leírt férfi és mindkettőnknek élvezetes volt.Nem is álltunk meg anno egy alkalomnál:)


#1

2023. szept. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny vagy bármiféle erotizáló ingerre.
2023. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

En nekem ez egész fiatalon kezdődött, már közel 15 évesen izgalmi állapotba jöttem ha megláttam egy nagy szep farkat és eljatszottam a gondolattal hogy mi lenne ha.. megijedtem, azt hittem meleg lettem, de közben baromira bejottek a lányok is, imádtam őket. Szóval szép lassan elfogadtam, hogy valószínűleg biszex vagyok és tudod mit? Nem bánom! Szeretek az lenni, bár pasikkal nagyon kevés a tapasztalatom, de 10 év múlva, kellő bátorság és ismeret társaságában, crossdressként(nőnek öltözött pasi) meg is tettem. Nem bántam meg!:)


F/27

2023. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En hetero lanykent erzek igy neha, tenyleg fura erzes ez a kettoseg, de csak ritka alkalmakkor jon elo. Szerintem probald ki milyen a masik nemmel. Akkor tudhatod meg igazan.

Bar nalam volt smarolas es egyebek lanyokkal, mégsem erzem magam biszexnek. Nem erzek undort, de olyan nagy 'huha' se volt, hogy akkor tuti biszex vagyok.

Szerintem csak kivancsi vagyok/voltam, es sok ember van meg igy. De egybol rankhuznak egy szot, amivel nem tudsz azonosulni.

2023. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!