Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy a párom (férfi) előző párkapcsolata egy férfivel volt? Csak normális válaszokat, kérlek

Figyelt kérdés

A párom biszex férfi. A legutóbbi párkapcsolata egy másik férfivel volt. Ezzel alapvetően nincs problémám, támogatom az lmbtq közösséget.

Azonban valami miatt elkezdett ennek a dolognak a szexuális oldala zavarni. Nem tudok ugyan úgy ránézni azzal a tudattal, hogy korábbi kapcsolatában az anális szexet élvezte egy másik férfival.

Mivel biszex és nem meleg, tudom, hogy velem is ugyan úgy élvezi a dolgot és hogy szeret, de valamiért akkor is kellemetlenül érint a dolog.


Esetleg velem van a probléma? Mégsem vagyok annyira elfogadó mint korábban gondoltam? Mit tegyek ebben a helyzetben?


(A szövegből kimaradt, de gondolom érthető, hogy én nő vagyok)



2023. okt. 17. 17:58
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
26%
Heteró nő vagy, ugyanilyen párt szeretnél, ez tök oké. Én is elfogadok mindenkit, de ettől még nem akarok olyan pasit, akinek a homoszexualitás megjelenik az életében. Attól, hogy támogatod a melegeket még nem kell őket az ágyadba vinni, mert ugyanolyan természetellenes neked, mint nekik fordított helyzetben. Ráadásul, aki ennyire nyíltan vállalta, az szerintem meleg, te csak alibinek vagy most, mert talán megbánta, vagy meg akarja magát erőszakolni, hogy ne bántsák.
2023. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
83%

Biszex pasiként minden kapcsolatom elején elmondom,hogy mi a szitu ,bi vagyok és van pasim is!

Nem tudok lemondani egyik nemről sem,így teljes a szexuális életem!

Volt aki nem tudta ezt elfogadni,de a legtöbb barátnőmet nem zavarta!

Ne agyalj rajta mit csináltak vagy,hogy szeretkeztek ha zavar,örülj neki hogy nem kétlaki életet él mint én!

2023. okt. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
66%

#13 dettó ugyanez


Nekem az a tapasztalatom egyébként, hogy a biszex nők sokkal nyitottabbak, elfogadóbbak, megértőbbekk egy biszex pasival.

Én szerencsésnek érzem magam nagyon, mert a nejem is biszex és úgy szeretjük egymást amilyenek vagyunk. Neki is van olyan barátnője, nekem is van olyan barátom... Amúgy meg köszönjük szépen, boldogan élünk több mint 18 éve! Ja és néha el szoktuk mesélni egymásnak, hogy miket csináltunk az azonos nemű partnerünkkel. De nem is féltékenykedünk, szeretjük egymást és örülünk egymás boldogságának!

2023. okt. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek a genderdolgokhoz, de a tudatomban a biszex önmagában az, aki érdeklődik a saját neme iránt is, időnként meg is éli. Aki viszont állandóra is tartott fenn ilyen kapcsolatot, az egy kicsit több ennél, közelebb van a meleg kategóriához.
2023. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
76%
#14 Nincs igazad. Ha férfiként állandó kapcsolata volt másik férfival, attól még nem meleg, ha vonzódik a nőkhöz, csak épp nincs neki. Ugyanúgy biszex. Csak pont saját neművel hozta össze a szerencse.
2023. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező! Egészséges értékrendű nő vagy, akinek nem fér bele a férfiképébe, az értékrendjébe hogy meleg a párja. Neked heteró férfi kell, nem pedig egy langyi.
2023. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
83%
Rájöttél, hogy nem szívesen engedsz a puncidba valamit, ami előtte más seggében volt. Gratulálok, ügyes vagy!
2023. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, valakinek a nuni nem elég, kellett a kuki is... :(((
2023. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
36%

A 17- es kapizsgálja az igazságot.

Neked kedves kérdező nem az a bajod, hogy régebben elfogadtad a párod bi hajlamát, most meg már nem.

Nem ez a baj. A baj ott van, hogy te egy heteró értékrendű nő vagy, és mostanra gondoltad át igazán, hogy mit csinál a párod férfiakkal, és ezt gusztustalannak tartod, /hisz az is/, és ez kezdett el zavarni.


Megjegyzem, hogy teljesen jogosan, úgy hogy még véletlenül se keresd magadban a hibát.

2023. okt. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem próbálj úgy hozzáállni, hogy a szex egy párkapcsolatban bőven túlmutat azon, hogy ki milyen lyukba mit rak bele. Ezek csak technikai kérdések. Együtt vagytok, téged szeret, valamilyen okból kifolyólag egymást választottátok most társnak. Amikor lefekszik veled, szinte kizárt, hogy azon gondolkozzon, hogy amikor férfiakkal feküdt le, akkor kinek milye volt máshol, hanem veled kapcsolódik, kiteljesedik a szerelmetek. Az embernek bizony vannak exei, akikkel csinált dolgokat, de nem hagyhatod, hogy ez a tudat felőröljön téged. Az a múlt, ez a kapcsolat meg most van.

Gondolkozz el azon, hogy tulajdonképpen mi zavar ebben az egészben. Ha az zavar, hogy szorongsz, hogy nem tudod neki megadni teljesen, amit szeretne, ez sok nyílt kommunikációval és őszinte beszélgetéssel megoldható kettőtök között. Ha undorodsz tőle, nem kívánod emiatt, megöli a vonzalmat, akkor az jóval nehezebb kérdés, és akkor lehet, hogy tényleg nem lesztek végül egymásnak valóak.

2023. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!