Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy a párom (férfi) előző párkapcsolata egy férfivel volt? Csak normális válaszokat, kérlek

Figyelt kérdés

A párom biszex férfi. A legutóbbi párkapcsolata egy másik férfivel volt. Ezzel alapvetően nincs problémám, támogatom az lmbtq közösséget.

Azonban valami miatt elkezdett ennek a dolognak a szexuális oldala zavarni. Nem tudok ugyan úgy ránézni azzal a tudattal, hogy korábbi kapcsolatában az anális szexet élvezte egy másik férfival.

Mivel biszex és nem meleg, tudom, hogy velem is ugyan úgy élvezi a dolgot és hogy szeret, de valamiért akkor is kellemetlenül érint a dolog.


Esetleg velem van a probléma? Mégsem vagyok annyira elfogadó mint korábban gondoltam? Mit tegyek ebben a helyzetben?


(A szövegből kimaradt, de gondolom érthető, hogy én nő vagyok)



2023. okt. 17. 17:58
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
27%
#39 Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de nem csak buta, de nagyon ostoba is vagy
2023. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
17%

Buta vagyok, és ráadásul még ostoba is? Na tessék, most aztán megkaptam.

Indokold már meg. Legyen ennyi tartásod.

2023. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
0%

39, 42

Most relaxálásként inkább más kérdésekkel foglalkoznék, mert nincs kedvem a latin orvosi kifejezéseket, és az idevágó szakirodalmat magyar nyelvre fordítgatni a kedvetekért.

De ha ti is beiratkoztok az orvosi karra, akkor nem is lesz rám szükségetek :)

2023. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
21%

Nézd, az élet úgy hozta, hogy mást végeztem. Azonban ha annyit ajánlod, hogy a vonatkozó irodalmat aktívan olvassák a ideológiailag képzetlenek, azért némi támpontot adhatnál a süket duma helyett.

Gyanús, hogy nincs hiteles irodalmad.

2023. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
26%

Olvass vissza. Már adtam evolúciós szempontból egy fontos támpontot.

Már csak a Google-val kell valamilyen kapcsolatba lépned (barátságot nem muszáj kötnöd vele), és kapsz rá milliónyi találatot.

Sok sikert! :)

2023. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
86%

Próbáld meg egy szexuálpszichológussal megbeszélni ezt. Lehet, hogy amit fejben képzelsz sokkal borzasztóbb mint a valóság. Végülis nem történik más mint két ember szereti egymást, legfeljebb érthetetlen a mód ahogy teszik azt.

(heteróként laikus vagyok a kérdésben, de én a helyedben ezt tenném. ettől nem ér többet vagy kevesebbet a párod)

2023. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%
hülye pina xxxddx
2023. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen normális hogy heteró nő létedre taszít a tudat, hogy egy ferfi akivel vagy, szexelt masik ferfival. Az volna gond ha ez nem zavarna.
2023. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!