Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van (valaki) hasonlóan mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van (valaki) hasonlóan mint én hogy szégyenli magát?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok ducibb alkat, csak is lányokkal voltam, és csak is lánnyal létesítenek párkapcsolatot. De azonban fiúval érdekelne szex, közös maszti, orál miután elélveztem utánna szégyenérzet jön rám, hogy mekkora egy b.zi vagyok meg ilyenek
márc. 18. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Eleinte én is szégyelltem magam, de idővel ez elmúlt és sikerült teljesen elfogadni magam.

Beszélgess, barátkozz hozzád hasonlóakkal, nekem ez nagyon sokat segített. (19L)

márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
ne legyen ez miatt nyomás rajtad, társadalom nagy f@szsága ezt idézi elő hogy nem jó hogy bejön az azonos nem is.. tedd azt ahogy neked jó, felejtsd el ezt a szégyenérzetet.. elején nekem is volt hasonló
márc. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Én is hasonlóan voltam, de már enyhült, ha gondolod nyugodtan írj.
márc. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nálam is ugyan ez volt, de valahogy mindig újra és újra megtettem. Pár év alatt teljesen elmúlt a dolog.
márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig elnyomtam magamban a vágyam, az általad említett okok miatt. Aztán mikor végre sikerült ezen átlepnem, egy új világ nyíl ki. Kar volt tépelődnöm.

L

márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szégyen ! Bátran éld meg a vágyaidat ! Ne legyen ez miatt lelkiismeret furdalásod. Hidd el tapasztalatból mondom.
márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem azzal van a baj,ha szégyelli magát valaki,hanem azzal,ha hülyít valakit,hogy találkozzanak aztán pedig eltűnik.

Mint a legtöbb bi pasi...

márc. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 igen ez igaz. De ott a másik oldal ,hogy egy köszönés vagy szia után azt hiszik térdelsz elé és már csinálod is.
márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök normális reakció.

Idővel enyhülni fog, bátran éld meg a vágyaidat!

márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amíg férfiként ki nem próbltam a vágyam férfival, addig a "bvzi" szó bennem is pejoratív csengésűnek hatott, mert a társadalom ezt nyomatja gyerekkorunk óta.

A második szopásomat követően már tök semlegesnek éreztem ezt a szót, hogy "bvzi". Nekem mindegy, hogy például a meleg oldalamról van-e szó, vagy hogy ezt "bvzis" oldalaként aposztrofáljuk-e, semmilyen bűntudatom nincs ettől.


Inkább csak a szándék számít a verbális önkifejezésben. Lehet mondani megalázóan is, hogy "micsoda homoszexuális vagy te.... ehh...", ami nyilván nem éppen dícséret...

És lehet semlegesen is közölni: "ja értem, te bvzi vagy", és evvel semmi gondom.

(Más kérdés, hogy titkolom a meleg oldalamat, tehát pletyáláshoz nem járulok hozzá.)

A szándék a döntő, egy beszélgetés során is.

márc. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!