Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van (valaki) hasonlóan mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van (valaki) hasonlóan mint én hogy szégyenli magát?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok ducibb alkat, csak is lányokkal voltam, és csak is lánnyal létesítenek párkapcsolatot. De azonban fiúval érdekelne szex, közös maszti, orál miután elélveztem utánna szégyenérzet jön rám, hogy mekkora egy b.zi vagyok meg ilyenek
márc. 18. 21:04
1 2
 11/11 oldboys73 ***** válasza:
100%
Sosem szégyeltem magam, szégyelje magát a tudatlan ember a tudatlansága miatt. Így születtünk elfogadtam, tenni ellene nem tudok de nem is akarok. Élni és másokat élni hagyni, ha ez így lenne egy szebb világban élhetnénk.
márc. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!