Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szopni szerető fiúk nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopni szerető fiúk nektek mennyi ideig élvezet?

Figyelt kérdés
Hogyan szeretitek? Csak feküdjön és élvezze?
márc. 22. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem élvez,akár fekve,akár állva.
márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer 30 percig csináltam, azt nagyon élveztem, bár a végére kezdtem fáradni. Bírtam volna tovább is valamennyire, de mondjuk még egy fél órát már nem biztos.

Én azt szeretem, ha a másik csak fekszik/hátradől, és a saját tempómban, lassan szophatom.

22f

márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Volt egy partnerem, akinek általában legalább 30 percig kellett csinálnom, mire el tudott menni. Kicsit a vége felé már kezdtem fáradni. Néha viszont jobb passzban volt (vagy csak már rég nyúlt magához), és olyankor kétszer is el tudott menni, elsőre 5 perc múlva, másodjára 15-20 perc múlva. Na olyankor nagyon szerettem neki csinálni, mert viszonylag sok jött neki és sűrű is volt.
márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Szopásnál jó ha gyors tüzelő a srác, mert akkor pár perc és nem megy el 1 menetre sok idő


F/24

márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem mindegy, csak 30 percen belül élvezzen el. Szeretem azt is, ha viszonylag gyorstüzelő, és azt is, ha 20-25 perc után sül el.


Az viszont nagyon zavar, ha csak némán fekszik. Számomra a szex interaktív. Szeretem hallani, hogy liheg, élvezi a partner, amit csinálok vele, a fejemhez ér a keze.

márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szopni szerető fiúk, csinálnátok ezeket a partnereteknek szopás előtt? Nyakpuszilgatás, mellbimbók nyalogatása, szívogatós puszilgatása, haspuszilgatás, köldök izgatása nyelvheggyel
márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akár órákon át, ameddig bírja.


6osnak!

Igen, ha igényli a partner, akkor simán.

márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem időfüggő, addig igazán izgató, amíg mindketten élvezzük, egészen az elélvezésig.
márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 vonzó csajnak igen, férfinak soha. Viszont szimpatikus férfit szívesen leszopok.

#5 voltam.

márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még el nem élvez és utánna is
márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!