Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok titeket izgat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok titeket izgat az alá-fölé rendeltség?

Figyelt kérdés
Csak light is akár? Mik izgatnak?
ápr. 7. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen de csak pasival.
ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csakis alá.
ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Izgat az alárendeltség.
ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nen
ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen izgat.

Egy aktívnak lennék alárendelt

ápr. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Csak light is akár? Mik izgatnak?"


Ja, így már más. Light lehet. Ugyanis nem vagyok se szubmisszív igazán, se mazochista. Úgy fogalmaznám meg, alapvetően az egyenrangúságot szeretem, azonban imádom a számomra szimpatikus férfit kiszolgálni a nemi vágyai terén, persze amiben tudom. Azaz erőszak kizárt, erőltetés kizárt. Imádok egy vezonó pasi elé leguggolni és leszopni, miközben hallom a hangján, a mozdulatain, hogy élvezi. Csak ne legyen néma, mozdulatlan "fadarab". Azt viszont megkövetelem, hogy bármit csak az után, hogy ha leszophattam! Ha nem szophatok, akkor általában felejtősé bármi más, habár még análisan sajnos szűz vagyok, az helyettesítheti, de túl vastag nem férne belém, és akármikor nem kívánom az anált. Ha szoptam, utána felőlem le is húgyozhat, amennyiben pisi fétise van. Engem nem zavar, viszont ha neki gyönyört okoz a pisiszex, akkor miért ne? Kaikszex viszont kizárt. Mélytorkozni nem tudok, és nem is nyelek. A g3cit imádom máskülönben, számba, arcomra is mehet, sőt, elvárt. ;-) Ha szimpi a férfi, akkor bánjon velem az aktus alatt nőként, szeretek odaadó lenni férfival, ha csináljuk.


Viszont tényleg csak efféle light módon jellemző rám. Tényleges BDSM kizárt.

ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
JAV: vezonó-> vonzó.
ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen nagyon.

Föleg dom aktív oldalon fiukkal

Dom lányokkal , párokkal.

ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kisördög1 ***** válasza:
Szeretem ezt a "játékot"
ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!