Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt olyan hogy lett volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy lett volna lehetoseged szexelni sraccal, de nem tetted meg es megbantad?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem volt lehetőségem, de megtenném ahogy jönne az alkalom
ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Szívesen torokra vennék egy nagy kukit
ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még alkalom, de nyitott lennék rá.
ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, nem tettem meg, mert "nem olyan lány vagyok".

Egyfelől örülök, hogy nem tettem meg, mert értéknek tartom azt, hogy párkapcsolaton kívül nem voltam együtt senkivel ténylegesen szexuálisan, de másfelől meg bánom amiatt, mert azóta, ha találkozom a sráccal, ott vibrál a levegőben a mi lett volna ha.

ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen de akkor még csak 17 voltam.
ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt lehetőségem, de nem bántam meg.
ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem lett volna, strandon voltam, es a vege fele elmentem zuhanyozni, vagy egy fel orat bent aztattam magam mikor be allt a mellettem levö zuhanyhoz is egy fiatal srac.

Aztan atnezett hozzam meg kerdezett tölem par apro jelentektelen dolgot ugy hogy teljesen meztelen volt,de akkor meg nem gondoltam hogy celozgat ra hogy akar tölem valamit.

Igy utolag bele gondolva biztos hogy akart.

Akkor banom hogy nem mentem bele.

ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem volt, pedig mar tobb mint 10 éves sztori

Es nem tudom mi lett volna ha

Azert nem mentem bele akkor mert eleg megbizhatatlan volt a srac es nem akartam hogy elmondja masoknak, nem akartam hogy kideruljon

Talan jobb ez igy, kar bankodni rajta

Ha kiderult volna, sokkal szarabbul ereznem magam most

ápr. 23. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!