Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mostanában egyre többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre többet fantáziálok arról, hogy nővel vagyok, vagy nővel és pasival is. Ha megvalósítanám biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már az vagy :-P Ha szexuálisan mindkét nem izgat, akkor biszex vagy, akkor is ha nem teszed meg ;-)
2016. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
100%

Nem a tettek számítanak, hanem a vágyak.

Vagy szerinted egy szűz hetero nem is hetero?

2016. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Érdekes megközelítés:-) de lehet így is nézni, igazán nem zavar, ha az vagyok sem.


35 és nő vagyok, nem tudom miért lényeges, de ezt többen kérdezték.

2016. aug. 26. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Én meg régóta arra vágyom, hogy két nővel legyek egyszerre, ha van kedved írj nyugodtan ;)
2016. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Ez nem "érdekes megközelítés" :-P A biszexualitásnak ez a definíciója, amit írtam. Az, hogy csinálod -e vagy sem tök mindegy. Egy hetero pap, aki betartja a cölibátust, attól még hetero marad, pedig nem csinálja.

2016. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 43 vagyok és nő. Szuper együtt lenni egy gyengéd, finom, kedves nővel. Ne félj! Kezdeményezz, ahol tudsz, és siker lesz a vége. Hidd el, nagyon jó! Puszillak, Kinga.
2016. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!