Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha megtudnád ezt arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád ezt arról a férfiról akivel ismerkedsz mit tennél?

Figyelt kérdés

A kérdésem valós és segítséget szeretnék kérni a helyemben ti mit tennétek. Megismerkedtem valakivel társkeresőn nagyon férfias férfi, jól elvagyunk és szeretnénk találkozni.

Van némi nyelvi akadály de egész jól beszéli már a magyart itt is él egy ideje.

Viszont nemrég elmondott valamit amit eddig nem mert.

Női fehérneműt hord néha.

Ledöbbentem de nem mertem elmondani, hogy igazából fogalmam sincs hogy álljak ehhez.

Nem tudok mit kezdeni a dologgal.

Nagyon kedvelem megbántani sem akarom és én magam sem tudom belefér e ez a dolog nekem.

Mit tegyek?

Nem tudom mit mondjak neki, mert egyébként tényleg nagyon oda vagyok érte.

26N



jan. 20. 17:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Ebben kívülállóként nem tudunk segíteni! Neked kell eldönteni, hogy a vágyad vagy az ellenérzésed az erősebb!
jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1

Igazad van de tanácstalan vagyok, annyira kedvelem de közben nem tudom mit tennék ha meglátnám őt úgy...

jan. 20. 17:23
 3/31 anonim ***** válasza:
43%
Szakítani azonnal. Ez csak a jéghegy csúcsa. Akinél ilyen kiderült eddig mind súlyosan terhelt volt.
jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%
Én az első 1-2 találkáig biztos nem agyalnék ezen. Még nem is lázad élőben, annyi minden kiderülhet meg róla. Majd ha jobban megismered, akkor eldöntöd, hogy ez belefér-e, mert minden más passzol, vagy van más is, ami nem annyira jön be be, és ezzel együtt könnyebb dönteni.
jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

3

Soha senkivel nem ismerkedtem akit ilyesmi vonzott volna, megbántani nem akarom de nem tudom tényleg mire vélni a dolgot.

Lehet nem csak ez ami vonza.

Ezt még talán elfogadom de ennél többet nem tudnék.

jan. 20. 17:32
 6/31 anonim ***** válasza:
59%
Megszakítanék vele minden kapcsolatot, mielőtt valódi érzelmek alakulnának ki. Nálam ez már nem férne bele. Nemcsak egy férfinak kinéző férfit akarok magam mellett tudni, hanem tettekben is.
jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
22%
hogy derült ez ki egyáltalán?
jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

7

Elmondta írtam fentebb.

jan. 20. 17:40
 9/31 anonim ***** válasza:
24%

Beteg szegény.

Nem tehet róla de sajnos ez van.

És ez csak a jéghegy csúcsa.

Később kér prosztata masszázst utána meg vehetsz egy felcsatolhatóst.

De minimum megcsal egy pasival.

jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

#8! Legalább őszinte volt! De kérdéses, hogy mi van még a tarsolyában? Mire számíthatnál a jövőben?

Szerintem ne bonyolítsd az életedet feleslegesen! Nem ő az egyetlen pasi a világon.

jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!