Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha megtudnád ezt arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád ezt arról a férfiról akivel ismerkedsz mit tennél?

Figyelt kérdés

A kérdésem valós és segítséget szeretnék kérni a helyemben ti mit tennétek. Megismerkedtem valakivel társkeresőn nagyon férfias férfi, jól elvagyunk és szeretnénk találkozni.

Van némi nyelvi akadály de egész jól beszéli már a magyart itt is él egy ideje.

Viszont nemrég elmondott valamit amit eddig nem mert.

Női fehérneműt hord néha.

Ledöbbentem de nem mertem elmondani, hogy igazából fogalmam sincs hogy álljak ehhez.

Nem tudok mit kezdeni a dologgal.

Nagyon kedvelem megbántani sem akarom és én magam sem tudom belefér e ez a dolog nekem.

Mit tegyek?

Nem tudom mit mondjak neki, mert egyébként tényleg nagyon oda vagyok érte.

26N



jan. 20. 17:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
89%
Az őszinteségét értékelném. Ha csak ennyi a bibi, akkor nem csinálnék belőle problémát. Viszont, még jó ideig beszélgessetek és kérjed meg, hogy őszintén mondjon el mindent. Aztán döntesz.
jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Értékelem, hogy őszinte, nagyon is.

Nem csak szexről lenne szó ismerkedünk már rég és mind a ketten ha úgy alakul többet szeretnénk.

jan. 20. 19:46
 23/31 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te már eldöntötted, hogy mindegy mit írunk itt. De jól is van így te döntesz nem mi.
jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
41%

Most még csak néha később vajon minden nap?


Hiszen ha valami engem izgat akkor törekszem arra hogy minél gyakrabban csinálhassam. Nem?

jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
9%

Felnézni mint pasira nem tudnék rá.

És ez fontos egy párkapcsolatban.

jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem emiatt nézünk fel egy férfira. Biztosan van olyan jellemvonása, ami miatt fel lehet nézni rá. Pl. életeket ment naponta. Tőlen aztán járkálhatna esténként bugyiban. El tudnék vonatkoztatni.
jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Egyetemre jár, egyébként egészségügyben dolgozik, pasis pasi de nem tudom elképzelni, hogy egy bugyiban lássam.

Közben meg igen bennem van az, hogy ha csak ennyi a dolog igazán elfogadhatnám, hisz nem minden nap így járkál hanem néha felveszi. Nehéz mert semmiképp sem akarom megbántani ez miatt.

jan. 20. 20:52
 28/31 NTBS ***** válasza:
Beszélj vele erről őszintén. Lehet megtudod az okát vagy mást.
jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Már mindegy, mondtam elfogadom a dolgot mert minden más stimmel de előtte elmondok neki én is valamit ha ma

már nyíltan beszélgetünk.

Elmondtam neki nem vagyok szexuálisan valami tapasztalt erre dobott.

jan. 29. 22:11
 30/31 anonim ***** válasza:
Érdekes fordulat. Pedig, elfogadónak tűnsz az írásod alapján.
jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!