Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha megtudnád ezt arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád ezt arról a férfiról akivel ismerkedsz mit tennél?

Figyelt kérdés

A kérdésem valós és segítséget szeretnék kérni a helyemben ti mit tennétek. Megismerkedtem valakivel társkeresőn nagyon férfias férfi, jól elvagyunk és szeretnénk találkozni.

Van némi nyelvi akadály de egész jól beszéli már a magyart itt is él egy ideje.

Viszont nemrég elmondott valamit amit eddig nem mert.

Női fehérneműt hord néha.

Ledöbbentem de nem mertem elmondani, hogy igazából fogalmam sincs hogy álljak ehhez.

Nem tudok mit kezdeni a dologgal.

Nagyon kedvelem megbántani sem akarom és én magam sem tudom belefér e ez a dolog nekem.

Mit tegyek?

Nem tudom mit mondjak neki, mert egyébként tényleg nagyon oda vagyok érte.

26N



jan. 20. 17:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
Ahol ilyet hallottam ott nem biszex volt a csávó, hanem skizo ha jól emlékszem. Katasztrófa volt a kapcsolatra nézve. Csak későn derült ki, közben baba született meg minden. Lehet a nőtől vált ilyenné:)
jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

9

Nem tudom a jövőt megmondani mi lesz, ha így lenne nem tettem volna fel a kérdésem.

Állítása szerint hetero és semmi olyasmi nem vonzza mint amit írtál csak a női fehérnemű hordása.

jan. 20. 17:47
 13/31 anonim ***** válasza:
45%
Most ez vonzza, jövőre meg a női ruhák stb
jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
19%
Remélem olyankor tesz be betétet is. 😁 Én onnantól kezdve tuti, hogy már nem tudnám komolyan venni.
jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
52%
Én pasi vagyok, de ha nő lennék elengedném. Számomra ez nem normális.
jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%
#12! Úgy gondolom, hogy ha vele/mellette maradsz, nem lesz unalmas az életed! Biztosan ezt szeretnéd? Rengeteg normális, független pasi van még rajta kívül!
jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Lehet,hogy van egy kis szubmisszív hajlama.Még érdekes is lehet a szex,ha csak ennyiről van szó.
jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
85%
Jajah, leveszitek egymásról a bugyit.
jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
54%

Valami baj van a toronyban az biztos.

Hetero normális egészséges FÉRFI nem hord NŐÍ bugyit.

Szerintem

jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
48%
19,a szexbe sok minden belefér.
jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!