Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A duci nők tényleg csak arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nők tényleg csak arra valók?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam de még mindig nem vagyok vékony.

Nagy mell, széles csípő, pici has és vastag combok.

Látom magam is nem vagyok tökéletes de mertem azért mostanság ismerkedni viszont nagyon elment a kedvem tőle.

Nincs olyan férfi aki a szexen kívűl többet akar nemrég pedig megkaptam, hogy egy duci nőtől max szexet akarhat egy férfi.

(Mindjárt írja valaki még azt sem...)

Tényleg nem vállalható kapcsolatra egy nagyobb méretű nő? Mert az a barátok előtt ciki?



febr. 3. 20:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10

25

febr. 3. 22:10
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem csak "arra" valók. A leírásod alapján a testalkatod és a korod pont számomra kedvező :). Szívesen ismerkedek Veled, ha gondolod. Nálad pár évvel idősebb, de fiatalos, sportos férfi vagyok.
febr. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Pár évvel idősebb, de fiatalos?🤣

Ez legalább 48-nak hangzik😅

febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
22%
Miért érdekelne egy duci csaj ha vannak normálisak is bőven? Összejönnél egy csunya fiuval ugy hogy vannak átlagosak meg szépek is? Remélem érted..
febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%

13#

És ha 48?? Neked nem mindegy?

Jöjjenek össze és legyenek boldogok🥰

50/N

febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 14!

Köszönöm a "jóindulatú" kommentet. 32 éves vagyok. Tehát már teljes szívemből nem mondanám, hogy mai csirke, de szerintem vagy öt évet letagadhatok.

febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Egy baratnő sokak szemében státuszszimbólum, így kényelmetlen lehet egy kövér nővel párként megjelenni, mét akkor is, ha amúgy izgatja a vele való ungabunga.

Ha sokat fogytál és pici a hasad, akkor te már nem ez a kategória vagy. Ne is érezd magad annak, az sokat segít - no meg dolgozz sokat a testeden, nemcsak kapcsolatok, hanem önbizalom, elégedettség stb terén is hatalmas előnyt jelent.

febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

17#

"Egy baratnő sokak szemében státuszszimbólum, így kényelmetlen lehet egy kövér nővel párként megjelenni, mét akkor is, ha amúgy izgatja a vele való ungabunga.


Akkor ez fordított esetben is így lehet?

Ezt csak azért kérdezem mert akkor nekem két pasi kellene.😱

Kell egy akit mutogatok, és kell egy akivel jól érzem magam! ??

febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18: ez a jelenség mindkét oldalon fellelhető - és valahol érthető is.
febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
86%

16!

Nem volt rosszindulatú a komment, hanem te fogalmaztál rosszul.

A 32 nem lehet fiatalos, mert az konkrétan fiatal.

Én 35 vagyok, de sosem mondanám, hogy fiatalos vagyok, mert fiatal vagyok ténylegesen.

A 25-32 párosítás teljesen ideális.

febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!