Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A duci nők tényleg csak arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nők tényleg csak arra valók?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam de még mindig nem vagyok vékony.

Nagy mell, széles csípő, pici has és vastag combok.

Látom magam is nem vagyok tökéletes de mertem azért mostanság ismerkedni viszont nagyon elment a kedvem tőle.

Nincs olyan férfi aki a szexen kívűl többet akar nemrég pedig megkaptam, hogy egy duci nőtől max szexet akarhat egy férfi.

(Mindjárt írja valaki még azt sem...)

Tényleg nem vállalható kapcsolatra egy nagyobb méretű nő? Mert az a barátok előtt ciki?



febr. 3. 20:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint imádom a duci nőket, és pont lesz.rom, hogy mások mit gondolnak rólam. 37/F
febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
21: A duci nálad azt jelenti, hogy kövér?
febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

Világ életemben duci barátnőim voltak,mind több éves kapcsolatok. :) Soha nem érdekelt mások véleménye, számomra ez vonzó és kész.

Ugyanitt 26 éves normális pasi duci csajt keres hosszú távú kapcsolatra 😁

febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
39%

Én meg világ életemben telt barátnőt akartam de max kalandig jutottunk. Mind komolytalan volt, nem lehetett velük kezdeni semmit. A legutóbbi is... 30 éves, mindig volt valami hasfájása ha meg volt beszélve hogy találkozunk. Alig bírtam elcsípni munka után vagy amikor tudtam hogy otthon van és hajlandó volt kijönni(vicc kategória), ő is ahogyan még az anyja is az anyjával lakott, sorolhatnám az ígéreteit is, de tök felesleges... azóta már egy elvált csókával kavar. Majd őt is otthagyják egy poronttyal...

Másokkal nincsen gondom. Szép és okos barátnőm van. A melótól kezdve mindenhol vannak próbálkozók, de a ducik azok mindigis ilyen két lábon járó szerencsétlenségek voltak.

Manapság is amikor összenézek eggyel látszik a fején a világfájdalom! Míg a csinik meg mosolyognak...

Ja a legszebb a 45-50 éves gyermektelen magányos ducik vergődő próbálkozásai... de az egy külön sztori.

febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%

100kg vagyok és csak a csúnya, szintén túlsúlyos férfiaknak tetszem.

A személyiségük is rettenetes.

A jóképű, izmos férfiak, csak szexet akarnak.

márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

25, nézd te sem vagy egy szépség, miért tetszenél a jó krapekoknak?

Valaki kérdezte már, de nekem sem egyértelmű: ki számít ducinak?

márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, te sem tetszenél nekem. Nem vagy elég intelligens.

Csúnyának írom magam, mert másoknak nem tetszik a kövér test, de ettől még lehetek szép. Sok részem az.

Bárki lehet szép és a testrészek is lehetnek szépek. Sőt a belső sokkal fontosabb. ;)

De gondolom te ezt sosem fogod felfogni.

A másik fontos dolog, sosem tudhatjuk, hogy valaki miért túlsúlyos, vékony, pattanásos és a többi...

Rengeteg betegség létezik, így senkit sem kéne ezek miatt lenézni.

Sajnos kevés az okos, érzékeny ember.

márc. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!