Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, van közöttetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van közöttetek olyan, aki eredetileg férfi volt, de mindenféle nemátalakító műtétekkel teljesen úgy néz ki, mint egy nő?

Figyelt kérdés
És mondjuk hangzásra is nőies, legfeljebb annyi emlékeztet arra egyedül, hogy férfi volt valaha, hogy farka van. Vagy még az sem.

febr. 11. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen ismerősöm, bár pont a lába közé nem láttam sose be, de az arca is szép volt, a mellei meg olyan szinten tökéletesek, hogy az már hihetetlen kategória volt. A hangja is rendben volt, ha nem mesélte volna kb. eszembe se jut, hogy eredetileg pasi volt.
febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Van. Nőies vagyok, de nem volt semmilyen műtétem. És ha pasi vagy, felejtős az ismerkedés.
febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
#2 kaptál hormonterápiát, vagy csak a genetikád ilyen szerencsés? :)
febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Nőies férfi vagyok műtét nélkül. Ennek ellenére heteró vagyok és még homofób is.
febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#2: Kaptam.
febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azaz #3
febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
#8: maradjunk inkább annyiban hogy azt majd ő eldönti minek érzi magát, amit itt leírtál, az meg lehet a saját véleményed :)
febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

#10 biológiailag sosem lesz nő, de társadalmi szerepét tekintve lehet az. Illetve, a nemi diszfória egy betegség, amire az egyetlen kezelés jelenleg az, hogy az egyén a külsejét a lelkéhez igazítja.

Ne utáld őket, épp elég nehéz nekik így is.

febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
#10: ha te helikopternek érzed magad, nekem nem jelet problémát, hogy helikopternek szólítsalak :)
febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Én egyszer tévedésből egy buliban felkértem táncra egy ilyen férfi félét .

Totál szexi volt , egy igazi szőke bombázó kinézetre és a teste is rendben volt neki .

Csak amikor megszólítottam és nekem válaszolt , mély , férfi hangja volt .

Különben , elképzelhető hogy akár még meg is ismerkedtem volna vele !

febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!