Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, van közöttetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van közöttetek olyan, aki eredetileg férfi volt, de mindenféle nemátalakító műtétekkel teljesen úgy néz ki, mint egy nő?

Figyelt kérdés
És mondjuk hangzásra is nőies, legfeljebb annyi emlékeztet arra egyedül, hogy férfi volt valaha, hogy farka van. Vagy még az sem.

febr. 11. 17:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Én eredetileg heteró lennék. Viszont a nők már milliószor a tudtomra adták, hogy nem kérnek belőlem, irtó rövid kapcsolataim voltak. Látom kb, hogy mi kellene a nőknek, milyen külső, milyen személyiség, na én pont olyan nem szeretnék lenni. De elfogadom, hogy a nők másra buknak.


Elfogadván a kudarcot így 30+ évesen, inkább próbálkoznék olyanokkal, akik tényleg teljesen nőknek tűnnek külsőre, de amúgy férfiak. Lehet, hogy másabb a világhoz való hozzáállásuk.


Találtok a neten olyat, hogy Charlie Somik Chan. Kb lehetetlen megmondani róla, hogy valaha férfi volt. Van farka, de azonkívül nők között is egy szebb nőnek néz ki.

febr. 11. 21:01
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cisz nők elutasítottak, ne hidd, hogy a transz nőknél nagyobb esélyed lesz, főleg, ha célirányosan őket keresed. Még kevésbé, ha ráadásul még férfiaknak is nevezed őket. Nem más a világhoz való hozzáállásunk, mint más nőknek – pontosabban mindenkié más, ez nem attól függ, hogy transz-e az illető vagy sem. Magadon kell, hogy változtass.
febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12-es:

Hát jó. Akkor maradok a kiskutyáknál.

febr. 11. 21:14
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

#11: hú, ez tényleg jó kis csaj...

Hunter Schafer a másik kedvencem.

febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

Kemény... Téged tényleg nem érdekelne, hogy illetőnek fasza van? :D meg hogy egy kissé zavart lélek?


Amúgy te is az vagy. Hiszen ezek szerint sok nő visszautasított éd ahelyett, hogy magadon változtatnál, inkább keresel egy nőnek kinéző férfit.

Nem a nőkkel van a baj (na jó, velünk is van ám elég baj, úgy értem, hogy ebben az esetben), hanem veled, a toronyban van a hiba. Illene változtatni.

febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15-ös:

Nem fogok már 30+ évesen teljesen más személyiség lenni. Nem leszek magasabb, nem leszek testépítő, nem fogom azokat a dolgokat szeretni, amiket eddig utáltam, és azokat se fogom megutálni hirtelen, amiket eddig szerettem.

febr. 11. 21:57
 17/20 anonim ***** válasza:
36%

Jaaa, hogy te is az vagy, aki szerint a nőknek csak a kigyúrt állatok tetszenek, értem.

Hát eddig nem plázacicákkal kellett volna kezdeni esetleg, de tudom, a normális nők nagyon unalmasak. Annyira, hogy inkább egy férfit keresel helyettük.


Csak halkan megjegyzem, hogy az én párom átlag magas (180 cm sincs) és nem kigyúrt... Ennyit rólad.

febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17-es:

Én messze vagyok a 180 centitől, jóval kevesebb vagyok... :)

febr. 12. 22:18
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

#18 tehát az egész válaszomból ezt hámoztad ki, gratulálok :D



Te tényleg keres egy nőnek kinéző férfit. De ha az is dob téged, akkor már kit fogsz hibaztatni? :D

febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19-es:

nem hibáztatok én senkit :) elfogadom, hogy az emberek között is fekete bárány vagyok.

Majd beszerzek egy kiskutyát, és majd azzal elleszek az életem hátralevő részére.

febr. 12. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!