Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akkor most a nők tényleg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most a nők tényleg a pénzre mennek? (25F)

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy alapvetően én "jó pasi" vagyok, de egy éjszakás kalandokon kívül semmi sem jön össze, mert a nők pár nap, hét alatt kipuhatolják, hogy most se munkám, se pénzem, és hiába "oldom meg" alkalmi munkákból, család támogatásából az életemet úgy, hogy még jutna is pénzem hetente 1-2 komolyabb randira!! őt ez nem érdekli.

Amikor tele voltam pénzzel, friss egyetemista voltam és szinte sugároztam, a nők is jobban tapadtak.


Ráadásul most egy ideje, hogy úgy néz ki kezd felépülni a karrierem újra bújnak elő azok a nők akik hónapokig nem is válaszoltak a leveleimre. És ezek nem azok a tipikus pénzéhes nők, sőt, főleg egyetemista, vagy értelmiségi poronty lányokról van szó, akik alá lakást, kocsit tesz az apuci anyuci. És pont ezek a lányok várják el, hogy én pénzt keressek, vagy kocsiban furikázzam őket amikor ők épp nem kapják meg apu kocsiját.

Hozzátenném, hogy jártam új zélandon, fél évig éltem a kanári szigeteken, bejártam a fél világot és ez nem volt olcsó, de a nők nem azt nézik, hogy én mennyit költöttem (lehettem akár milliomos tőkés is nagyvállalatokkal a háta mögött) ha most épp anyámnál lakom és nincs munkám, őt nem érdekli a múltam, nem fog velem összeállni.


Ebből most le lehet szűrni, hogy igenis minden nőnek fontos, számít a pénzem és addig nem állnak velem össze amíg nincs tele a zsebem és nem érzik azt, hogy elkezdem szórni meg magamra költeni, hogy beszálljanak a buliba?

Itt nem is feltétlen a pénzről beszélek, hanem a pénzhez kapcsolódó dolgokhoz, mert ők azért azt érzik hogy ha össze vissza utazgatok ide oda megyek, akkor valami van a zsebemben, viszont az számtalanszor megesett, hogy mondtam a lánynak, hogy megoldom hogy felmegyek a másik városba, meg elmehetünk futni, moziba, stb, érezte, hogy pont annyi pénzem van hogy ezt megtegyem és az már úgy nem tetszett neki, kivárt, néha heteket, és ha akkor sem történt semmi különleges, látványos, általában még le is tiltottak, vagy ki is oszotottak.


Azt viszont tudom, mert voltam már ilyen helyzetbe, pl amikor a tengeren túlra utaztam, hogy amikor viszont jó pozícióban vagyok és tele van a zsebem pénzzel, a legmegalázóbb, legidegesítőbb bánásmódot is elviselik tőlem a nők. (nem mintha meg akarnám őket alázni, de akkor sosem voltam ilyen óvatos)

Most meg bármennyire próbálok kedves, aranyos, előzékeny lenni, általában ilyesmi a vége.


"Most rossz kedvem van azért nem válaszoltam, különben sem szeretem, ha számonkérnek"

(előtte megkérdeztem miért nem írt és 200 sort beszéltünk amit viszont élvezett, sőt mosolyogva számolt be a dolgairól)

Nem is írtam neki csak két nap múlva, hogy jobb kedve van-e és egyszerűen letiltott.


Na ez az ami nem történt volna meg, ha tele van a zsebem, akkor ő könyörgött volna a bocsánatomért, hogy nem írt, és sosem írt volna ilyet, hogy ő nem szereti ha számonkérik. Igenis szereti, csak meg kell ütni hozzá a lécet.


Szóval ez olyan furcsa....


2016. okt. 27. 23:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért kérdeztem, hogy a pénztárcádba turkáljak, csak az egyik sor üti a másikat. Ha van a kanári szigetekre meg a tengerentúlra pénzed, akkor valószínűleg nem vagy munkanélküli...

De a hozzászólásaidból már tisztán látszik, hogy miért hagynak ott a nők. És megsúgom, hogy nem a nők a hibásak és nem a pénzed miatt hagynak ott, hanem mert egy flegma kis genyó vagy. :)

2016. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hagyjad mar magad. Azt nem masolod be kis meleg gyerek, h te mit írtal?:D nem csodalom h nincs senkid. Xd utolso kommentelonek: igazad van!! Flegma fos. Ilyennel nem erdemes foglalkozni :)
2016. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít fel, hogy az ilyenek mindig a nőkben keresik a hibát és szintén nőként ez engem nagyon idegesít. Tisztán látszik, hogy flegma, beképzelt bunkó és ezért kerülik a nők, de az ő szemében egyből a lányok a hibásak. Akik bénák a csajozásban nem gondolkodnak el azon, hogy esetleg velük van a probléma, hanem egyből a nő nemet utálják meg szidják, hogy ribi meg haszonleső mindegyik. Előbb inkább magukba kellene nézni. Nem csak a tükör előtt előtt kéne igazgatni a sérót meg az iPhone-t, hanem belülről sem ártana szét nézni...
2016. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
12%

Erről dumáltam. Ez a családalapítás a legjobb kifogás.

Aztán engem hülyéznek le, amikor közlöm, hogy nekem se kéne csóró, szakmunkás képzőt végzett csaj, mert férfiként tilos bármit is elvárom, sőt örüljek, hogy egyáltalán a rendelkezésemre bocsátotta a pináját.

2016. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Akik bénák a csajozásban nem gondolkodnak el azon, hogy esetleg velük van a probléma, hanem egyből a nő nemet utálják meg szidják"


Remélem ezt azokhoz a kérdésekhez us odaírod, ahol a csajok hisztiznek, hogy bezzeg a pasiknak csak a qurvák kellenek. Olyankor sem a teljes férfi nem a hibás. Vagy Szerinted igen?

2016. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem akarja a nő megmondani, hogy mit csinálj. Csak nem jön össze veled. :) Nem a pénzzel van itt a baj, hanem a hozzáállásoddal és a viselkedéseddel. Ilyen korban a normális nők már lassan komolyra akarják venni a dolgokat, megállapodni. Belőled sem normálisság sem a megbízhatóság nem süt, tipikus gazdag, menőfiú vagy aki cska arra jó. Sorry. Te csak bulizni akarsz meg élni a saját életed (nem a közöset). Próbálkozz kis tinip*csáknál. Ott ez még menő, nyugi, azokat el tudod ámítani.
2016. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Egyetertek azzal a valaszoloval,aki szerint prioritasi sorrendet kene felallitani. ebben a korban a nok mar komolyabb kapcsolatban gondolkodnak ( azok a bizonyos normalis nok) hosszabb tavon,ezert biztonsagerzetet nyujt nekik,ha a ferfi stabil anyagi hatterrel rendelkezik. ugy ertem,ha nincs penzed vagy munkad,nem elvarhato,hogy sajat lakasod legyen vagy felretett penzed,de ha draga nyaralasokra telik,akkor en elvarnam a masiktol,hogy ne ilyeneken szorja el a penzt,hanem eloszor is tudjon felretenni,legyen megtakaritasa,esetleg lakas,haz,barmi komolyabb es utana mar lehet utazasokon elverni a penzt. Nekem ebbol az jott le,hogy abszolut nem gondolod komolyan az eletet es szamomra ez "fekete pont",mivel nekem is vannak celjaim,szeretnem kicsit bebiztositani magam,stb. persze lehet utazasokra kolteni a penzt meg mindenfele szorakozasra elverni,de nekem errol inkabb a felelotlenseg jut eszembe a te korodban. foleg ugy,hogy masik pillanatban meg semmid nincs
2016. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Ilyen korban a normális nők már lassan komolyra akarják venni a dolgokat, megállapodni."


Keresni ez gazdag marhát és beházasodni a tutiba.

2016. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, milyen idős nőkkel ismerkedsz, de egy 25 év körüli már azért számít a biztonságra. Én se szívesen időznék sokat olyan pasival, akinek 25 évesen tök bizonytalan az élete.


Egyébként meg tök úgy tűnik, hogy 1-2 esetből vonsz le túl messzire menő következtetéseket. fingom nincs, miért nem írt vissza, és elég bunkón kezelte a dolgot. Nagy ügy. Tessék tovább lépni.

2016. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

'

Ne haragudj de amikor a nők elvárják, hogy a férfi adjon nekik levegőt és ne szóljon bele az életükbe, a nők milyen alapon döntik el helyettem, hogy én hol lakjak, mire költsem a pénzem? Ez megintcsak az, hogy turkálnak a pénztárcámban. Hadd döntsem el én, hogy mire költöm el a pénzem.' - ki akar turkálni a pénztárcádban, te szerencsétlen? te kezdtél el villogni azzal, hogy milyen menő helyekre utazgattál, idézem: 'bejártam a fél világot és ez nem volt olcsó'. gondolom úgynevezett randikon is szívesen felvágsz ezekkel a jó kis sztorikkal és ha a csajok nem esnek tőle hasra, fel vagy háborodva.


'de a nők nem azt nézik, hogy én mennyit költöttem' - most akkor ez probléma? egyik mondatoddal ütöd a másikat. azt akarod, hogy ne turkáljunk s pénztárcádban (ami oké), de utána meg megsértődsz, hogy nem élvezünk el az x évvel ezelőtti világkörüli utadtól? nem fogtad fel a lényeget, nem akarja senki megmondani, hogy mire költöd a pénzed, csak gyerekes, buta értékrendre vall, ha egyszer szórod, máskor meg kb nyomorogsz. 18-20 évesen még elmegy, de 25 évesen ennél több eszed kéne, hogy legyen.


'Érdekes én nem nézem, hogy a nőnél mi a helyzet, ha normálisnak ítélem meg és nem egy putriban lakik, akkor nekem okés. ' ja, de azért elég jó kis megjegyzéseket teszel a lányok anyagi helyzetére: ' És ezek nem azok a tipikus pénzéhes nők, sőt, főleg egyetemista, vagy értelmiségi poronty lányokról van szó, akik alá lakást, kocsit tesz az apuci anyuci.' akkor most mégis ki foglalkozik azzal, hogy a másiknak mennyi pénze van, hm?


'És pont ezek a lányok várják el, hogy én pénzt keressek, vagy kocsiban furikázzam őket amikor ők épp nem kapják meg apu kocsiját. ' - még a végén kiderül, hogy te is apu kocsijára vagy anyu lakására hajtasz, ejj ejj..

2016. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!