Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a spermic...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a spermicid hatású hüvelykúpok (pl. Patentex oval, Pharmatex) használata, ha óvszer nélkül történik a szeretkezés?

Figyelt kérdés
Mivel spermicid hatásúak (spermaölő) a hüvelykúpok eleve óvszer használata sem szükséges állandó pároknál, és nem jöhet létre terhesség. Mi a véleményetek? Őszinte és normális válaszokat kérek.
2010. júl. 16. 02:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha így futsz neki akkor a legjobb példa az, hogy naponta több ezer ember hal meg alutóbalesetben.mégis szinte minden nap autóba merünk ülni,és megse fordul a fejünkbe,hogy ma meghalunk.Jöhettek nekem statisztikákkal és hasonló dolgokkal.azt meg, hogy ezt a Pharmatex-bébi kifejezést honnan szedtétek azt végkép nem tudom.Az én véleményem az,hogy addig nem halsz meg autóbalesetben amíg az autódat megfelelően kezeled,ésszel vezetsz,és a 30-as táblára nem hiszed,hogy csak a gördeszkásokra vonatkozik.(És természetesen nem avatkozik közbe egy részeg kamionos sem)Ha a gyógyszert előírásszerüen használod (gondolok itt a szappan,10 perc stb.-re)akkor nem lehet gond.Ha felmerülne az,hogy valamilyen más védekezési formát is folytatnod kelle e közben akkor valószinűleg az fel lenne tüntetve.Azt meg hogy én eddig nem estem teherbe azzal magyarázod,hogy lehet nekem nem is lehet gyerekem kicsit durva nem?Hidd el nekem,hogy lényegtelen tabletát,óvszert vagy bármi mást használsz az nem véd 100%-ra!estek már teherbe tablettával is.

Azt meg hogy azt mondjam a páromnak,hogy ne élvezzen belém kb olyan vicces mintha kijelentem hogy holnaptól nem szexelünk.Ha mindenki fel tudná húzni a gumit rendesen és a méretének megfelelőt választana,akkor nem esnének teherbe a gumi használata közben.ha a hyelyi fogamzásgátlóknál megtartod a várakozási időt,a víz és szappan kerülését abban az időben és természetesen a gyógyszert is megfelelő hőmérségleten tárolod nem leszel tőle terhes.

2010. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
akkor te mégis h védekezel? a pharmatex nem biztonságos. ezt az orvos is megmondta. te meg gondolom, nem vagy szakmabeli, ugyh bocsi.. a pharmatex csak KIEGÉSZITŐ védekezésképpen használható. és ne hasonlitgassuk már hozzá a tabit, meg az óvszert, amikor azok sokkal biztonságosabbak, mint ezek a szar készitmények.
2010. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Az a teljesen őszinte válasz, hogy a barátnőim közül többen is teherbeestek mellette. Nos, kedves előttem szóló, ezért elterjedt a pharmatex - baba kidejezés. Inkább óvszer + pharmatex, vagy tabletta. Esetleg pesszárium, vagy spirál, vagy hüvelygyűrű. De ez utóbbiak eléggé macerásak. Az orvos is megmondta, hogy a pharmatex és társai " megbízhatóak ", rábizhatja az ember a titkait.. de védekezésnek nagyon ócska.
2010. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
mi egyszer próbáltuk ki, csípte a pasimat. (az mellett vigyázott) többet nem használjuk.
2013. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
69%
Igaz,régi poszt, de... Én is ezt használom egy ideje,valamint édesanyám is(lassan 10éve) és eddig kistesóm sem lett,illetve én sem estem teherbe.Azért véleményem szerint,ha biztonságtalan lenne, forgalomba sem helyezhetnék,mint fogamzásgátló hüvelykúpot :)) aki meg teherbe esik tőle,az valószínűleg felelőtlenül használja ;)
2016. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Előzőnek. Rengeteg gyógyszert / vegyszert / élelmiszert forgalomba hoznak ami nem biztonságos. Elég ha már csak arra gondolsz, hogy a tabletta is erősen megemeli a vérrög létrejöttét. És volt már aki belehalt 20on évesen. (főleg Amerika, Németország.)


Én sem úgy tudom, hogy a kúp/ krém a legbiztonságosabbak közé tartozna. Kb a naptármódszer szintjén van.

Neten a vélemények amiket olvastam nagyobb arányban voltak negatíval róla

2017. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!