Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak valakinek tapasztalatai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak valakinek tapasztalatai a fogamzásgátló injekcióval?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy valami mellék hatás,esetleg később nem lehetett babája,meg ilyenek!Azt tudom hogy ha ezt használjuk akkor vagy lesz menstruáció vagy nem,vagy esetleg folyamatos.Kérlek minél többen válaszoljatok.Előre is köszönöm!!
2010. okt. 28. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én - bár hangsúlyozom, nincs tapasztalatom - azt tudom róla, hogy okozhat folyamatos vérzést és a hormonális fogamzásgátlók összes lehetséges mellékhatását is. Ami miatt viszont szerintem sokkal rosszabb, mint a bogyó - és az orvosok is ezért ellenzik többnyire - hogy ha gebasz van, nem lehet már "kiszedni" belőled, végig kell szenvedni, amíg ki nem ürül. Ha bogyónál van probléma, akkor egyszerű abbahagyni, illetve váltani. Mivel az orvosok sem ajánlják, kicsi az esély, hogy összeakadsz most olyan nővel, aki használja.


A később nem lehet babája szerintem butaság. Én akkor neveznék "meddő"-nek egy nőt, ha végleges és 110%, hogy soha semmilyen eljárással nem lehet terhes. Ez az orvostudomány mai állása szerint nagyon-nagyon ritka, ha megvannak a szükséges szervek, szinte minden megoldható - hormonrendszer rendbetétele, peteérés, tüszőrepedés elősegítése, amit akarsz. Viszonylag gyakori hogy hormonális fogamzásgátlás után nehezen, vagy nem magától áll vissza a peteérés, de orvosilag ez megoldható.



26/N

2010. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ismerősöm használt ilyet. 3 havonta kellett beadatnia és addig nem volt menstruációja, mert az injekció ezt eredményezte.Ez a mellékhatása, hogy nincs menstruáció.

Azóta eltelt pár év és a lány 2 gyönyörű gyermek édesanyja.

2010. okt. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!