Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem vettem be a 16. tabimat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vettem be a 16. tabimat és nem pótoltam, együtt voltam aznap a párommal, mikortól érezhetem hogy lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy másfél héten belül,vagyis utolsó mensi első napjához 3 hétre lehetnek beágyazódási tünetek, de ez nem mindenkinél jeletkezik, erre ne adj.Ez barnázgatás,hasszúrka.De mondom nem biztos.Attól kezdve van akinek hányinger, mellduzzanat,stb van, de van ski meg sem érzi elején, szval a legtutibb, ha tesztelsz.Mikoir meg kellene jönni,akkor, és ha semmi, de nem jön meg ismételj rá 3-4 napra, és doki.Van akinek kimaradt mensi után pozitiv a teszt 7 napra, de mivel te kezdenéd a köv. gyszert , ezért mondom, menj akkor dokihoz, és addig ne vedd be a köv. szemet.reméljük úgy lesz ahogy szeretnéd.
2008. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy terhes vagy! Àltalában akkor következik be, ha az elsö tabikat felejted el bevenni.
2008. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit aznap beveszel tablettát nem aznapra hat. Ha már régebb óta szeded tele a szervezeted hormonnal, így kb egy hónap minimum meddigre kitisztulsz. ha ez elsö levélnél tartasz akkor is 16 nap már védenie kell, ha teherbe esel az nem az aznapi kihagyástól van hanem túl gyenge a gyógyszer.
2008. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!