Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első szexnél hogyan védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szexnél hogyan védekeztetek, és mennyi idő után váltottatok másra?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, szóval nincs tapasztalatom. De én úgy képzelném el, hogy járok valakivel X ideig, aztán az első szexnél óvszer. Vagy mondjuk egy bizonyos ideig csak az. De aztán gondolom valamikor eljön az idő mikor áttértek fog.gátlóra pl. Az mikor van? És mikortól lehet megbízni valakiben, hogy nincs betegsége pl?
2011. dec. 7. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel, és azóta is azt használom. A tabletta nekem nem jó, másban nem bízok. Marad a gumi.
2011. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia, először az óvszer tanácsos, partnerről meg sokat tudni, hogy biztos ne legyen semmi baja... Fogamzásgátlót ha komoly kapcsolatnak érzed, akkor az elején érdemes kezdeni szedni.
2011. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Poroltóval védekeztem Peti ellen, aztán utána másra váltottam. Tamásra- Ez volt a vicces rész. :-)


Szerintem először mindenképpen gumit használjatok, aztán ha gyakrabban vagytok együtt, akkor pár hónap után érdemes átállni a fogamzásgátlóra, ha mindketten úgy gondoljátok.

Azért csak nem olyan helyről szedsz össze valakit, hogy beteg legyen. Ezért nem kell egyből ágyba bújni, először ismerjétek meg egymást, aztán utána lehet baeszélgetni. :-)

2011. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Első néhány barátnőmmel gumival csináltam. Aztán volt egy futóbb pár hónapos, akinél megtudtam mi a jó... Gumi nélkül csináltuk (ő szedett tablettát). Az utóbbi verzió sokkal jobb, de konkrétan nem érte meg a kockázatot, hogy pár hetes ismerettség után gumi nélkül bevállaltam. Mindenesetre nem kaptam el tőle semmit (legalábbis évek távlatában semmi nem látszik) :D
2011. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezek a kérdések jártak annak idején az én fejemben is, de csak azt tudom mondani, amit "tapasztaltként" tudok említeni:

óvszer kell! az első szeretkezéshez, majd ha a kapcsolatotok nagyon erős (én most leszek 1 éve együtt a barátommal és most fogok szedni először tabit), addigra tudni fogod, hogy megbízhatsz-e benne és hogy van-e valamilyen betegsége :)


18/L

2011. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először mindenképpen óvszer. Hogy mikor bízhatsz meg valakiben? Jó kérdés ugyanis soha nem lehet tudni, de ha jól megismered a másikat akkor azért tudod hogy hűséges és felelőségtudatos e. Mi fél év után védekeztünk tablettával. Én azt ajánlom egyébként ha az óvszer beválik nektek nemis fontos gyógyszerre váltani, nem olyan egészséges az. De ha mégis szeretnétek akkor szerintem várj vele pár hónapot. Ha meg még fiatal vagy akkor nem is szabadna gyógyszert szedni. Szerintem 18-20 év alatt nem tesz jót a még fejlődésben lévő szervezetnek.
2011. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!