Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szed valaki ZOELY nevű fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szed valaki ZOELY nevű fogamzásgátlót? Ha igen mi a tapasztalat? Jó ez? Sok fog. Gátlóról hallottam már de még erről soha, azért kérdezem

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én most szedem a 2. levéllel.

Az 1. levél után nem volt megvonásos vérzésem, azt olvastam, hogy nagyon sok nő nem vérzik, amíg ezt szedi, mert annyira elvékonyítja a méhnyálkahártyát.

Az első levél alatt vizet tartott vissza a szervezetem, +3-4 kg-t.. Az étvágyam nőtt a régi tabiéhoz képest.


Összessége meg vagyok elégedve vele, most jelenleg semmilyen kellemetlen mellékhatása nincs :)

Mondjuk még mindig nem tudom, hogy az a természetes ösztrogén, amit tartalmaz, miért is természetes..


Neked mik a tapasztalataid?

2012. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én ma fogom beszedni az utolsó szemet, eddig egy csepp vérzés nem jelentkezett, se közte se most amikor kéne. Amúgy étvágynövekedés az egyetlen amit észrevettem azóta hogy szedem. Semmi gondom nincs vele, PMS is elmúlt, vagy inkább alig van, aminek nagyon örülök, és szerintem sokan a környezetemben :D
2012. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia, nekem ma következik a 15. szem. eddig amit észrevettem az az - ahogyan már előttem is leírták - , hogy nőtt az étvágyam. ezenkívül ami nagyon zavaró, és nem tudom, hogy ettől van-e, az az, hogy tele vagyok apró kis gyulladt pattikkal, meg a mellkasom is teljesen ki van pattogva, és nem tudom, hogy a nagy melegtől-e, de már rég volt ilyen csúnya :S pedig azt mondta az orvos, hogy ettől a gyógyszertől majd kitisztul az arcom teljesen... amúgy nem vagyok pattanásos alkat, ennyire legalábbis nem, ahogyan most ki vagyok pattogva. az arcom is pl. tele van apró kis pattanásokkal, és eddig nem volt rajta...túl akarnék adni rajta, mert ugye nem olcsó, és itt van a nyakamon még 2,5hónapnyi adag. ha tényleg ettől vagyok kipattogva, akkor az nem jó..egész nyáron tele leszek ragyával?!:S
2012. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én még nem kezdtem el szedni mert én eleve többek között azért kezdtem el fogamzásgátlót szedni h rendszeres legyen a vérzésem. Meg mielőtt voltam dokinál előtte váltottam ki nemsokkal a régit (triregol) és azt már végig szedem. Modnjuk tudom h abba nagyon sok hormon van, de félek új gyógyszert kipróbálni
2012. júl. 11. 08:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Én már ott tartok, hogy inkább végig se szedem ezt a levelet... :S


Nem tudok mire gondolni, csak arra, hogy a tabitól van hasmenésem! Nagyon ritkán van hasmenésem, de amióta szedem, azóta elég gyakran :S 2. napja alig élek...

2012. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is hasmenésem van, és sztem ettől..:S 17.szemnél tartok..
2012. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is ezt a fajtát kaptam... némi étvágy növekedés van csak nálam, de amúgy semmi extra mellékhatást nem tapasztalok... nem sokára vége az első levélnek szóval kíváncsi leszek hogy lesz-e vérzés...
2012. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A harmadik válaszolónak üzenem,hogy én is kipattogzottam tőle az arcomon főleg..Előtte dianne35 öt szedtem ami nagyon szépen eltakarította a patikat,de nagyon meghíztam tőle így olyat kértem amitől "nem hízok"(annyit).Így a doki Zoely-t írt fel,de elkeserítő ez a gyógyszer..Nekem mindig napra pontosan jön meg a menszeszem és sosem késett eddig..mióta ezt a bogyit szedem.2.levél2.szem azóta utólag jött meg késve,sőt híztam is és pattanásos lettem és még jó kis migrénes egész napi fejfájást is kaptam ajándékba,pedig soha nem voltam fejfájós..Szerintem végig szedem a tabit,mert drága volt és ne vészen kárba,de utána váltok ismét....://
2012. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én idén májustól szedem,a gyógyszert.eddig az első levél után volt,hogy késett,most pedig meg sem jött.ez elég kétségbeejtő.szerintetek?
2012. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem sem voltak jó tapasztalataim, az 5. levelet kezdem el, és most írt az orvosom egy újat, ugyanis gennyes pattanások alakultak ki az arcomon, és rám ez abszolút nem jellemző, tuti a gyógyszer miatt volt. De ne bízz másokban, mindenki csak a saját tapasztalataira hagyatkozzon, hiszen minden szervezet másképp reagál mindenre, nemhogy hormonkészítményű gyógyszerekre, szóval a puding próbája az evés :)
2013. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!