Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kicsit kínos kérdés (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kínos kérdés (? )

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek. A párkapcsolatom, ami miatt felirattam, véget ért, de én szedem tovább, mert az arcbőrömnek nagyon jót tesz, nincsenek pattanásaim.

A kérdésem kicsit kínos, de megpróbálom megfogalmazni érthetően.:) Szóval, mivel nincs senkim, kénytelen vagyok egyedül segíteni magamon. De ez elég ritkán történik meg, és nem is az igazi, max. biológiai megkönnyebbülés. Tegnap is megtörtént, de éreztem, hogy nem tudok rendesen ellazulni, nem is esett jól igazán. Vibrátort nem használok.

Na a lényeg, hogy tegnap délután/este éreztem némi görcsölést a méhemnél, és egy kicsit barnáztam. Most reggelre pedig vérzek, és még mindig görcsölök egy kicsit. A gyógyszerből még több mint másfél hét hátravan.


A kérdés, hogy most új tabletta után rohanjak (áttöréses vérzés) vagy valami bajom van?



2012. aug. 8. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmam sincs.

De ha nem jó a kézimunka akkor a szex terén én tuduk segíteni.

2012. aug. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsit kínos válasz (!)
2012. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el dokihoz egy vizsgálatra.

Annyit tudok, hogy az orgazmus méhösszehúzódásokkal jár.

Az ember ha menstruál, és orgazmusa van, akkor is utána kicsit jobban vérzik.

2012. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 07:34

Igen, ez ütött nekem is szöget a fejembe, hogy talán van összefüggés a kettő között.

Csak ezt az orvosnak így elmondani...? Jaj:)))

2012. aug. 8. 07:35
 5/12 omba ***** válasza:
Ebben a masztinak semmi szerepe nincs, nem vezeted félre az orvost, ha azt nem meséled el...
2012. aug. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Pedig az orvos is csak akkor tud igazán segíteni, ha őszinte vagy!
2012. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Hát,ha elég jó csaj vagy,menj,és szexelj valakivel,én pasi vagyok,és nekem is hiányom van,ha érdekel.
2012. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy az önkielégítés miatt van,de ha van valami probléma ami vérzéssel jár, az orgazmus miatti méhösszehúzódások előbb kihozzák azt.

Ha nem masztizol, akkor is véreztél volna, ezért azt nem kell elmondani a dokinak, csak azt, hogy még ennyi, meg ennyi van a gyógyszerből, és mégis vérzel...

2012. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a választ!
2012. aug. 8. 08:11
 10/12 anonim ***** válasza:
hívj fel egy dokit, kérdezd meg , én 6 évig szedtem gyógyszert soha ilyen elő nem fordult hogy közti vérzés, barnázás....
2012. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!