Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kicsit kínos kérdés (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kínos kérdés (? )

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek. A párkapcsolatom, ami miatt felirattam, véget ért, de én szedem tovább, mert az arcbőrömnek nagyon jót tesz, nincsenek pattanásaim.

A kérdésem kicsit kínos, de megpróbálom megfogalmazni érthetően.:) Szóval, mivel nincs senkim, kénytelen vagyok egyedül segíteni magamon. De ez elég ritkán történik meg, és nem is az igazi, max. biológiai megkönnyebbülés. Tegnap is megtörtént, de éreztem, hogy nem tudok rendesen ellazulni, nem is esett jól igazán. Vibrátort nem használok.

Na a lényeg, hogy tegnap délután/este éreztem némi görcsölést a méhemnél, és egy kicsit barnáztam. Most reggelre pedig vérzek, és még mindig görcsölök egy kicsit. A gyógyszerből még több mint másfél hét hátravan.


A kérdés, hogy most új tabletta után rohanjak (áttöréses vérzés) vagy valami bajom van?



2012. aug. 8. 06:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem műveltem magammal semmit, párkapcsolatom van, nem egyből szex után indult, de nálam is volt olyan, hogy beszedtem a 10-12 darab bogyót, és elindult a vérzés, abba se maradt a szünet 5. napjáig... Azt mondta a doki, semmi gond, van ilyen, bármilyen betegség, stressz akármi okozhatja (amit én mondjuk furcsálltam, ennek mi köze a mesterségesen generált ciklushoz, de ő a szakember, na..)... és végső soron igaza lett, azt mondta, várjunk, ne fogjuk egyből a gyógyszerre, hátha a következő levélnél semmi gond nem lesz. És nem lett. :) Hacsak nincs egyéb ügyed a dokinál, akkor emiatt nem feltétlenül kell elmenni hozzá. Nekem épp akkor fogyott el a bogyóm, feliratni mentem és csak úgy mellékesen rákérdeztem.
2012. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Csakhogy nekem ezzel a gyógyszerrel máskor is voltak gondjaim. Igaz, volt vagy 5 hónapja, akkor hamarabb jött meg kb. 4 nappal. Szóltam az orvosnak, azt mondta várjunk még egy hónapot, ha megint jelentkezik, akkor gyógyszercsere. Egész idáig nem volt semmi gond, csak most.
2012. aug. 8. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!