Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik régebb óta szedik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régebb óta szedik a Zoely fogamzásgátlót, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Elég sok rossz dolgot olvastam róla itt is, és máshol is, de összehasonlítva a többi fogamzásgátlóval, nem tűnik annyira rossznak. Nektek milyen tapasztalatotok van? (Tudom, hogy mindenkire máshogy hatnak a gyógyszerek, mindenkinek más a mellékhatás, de érdekelnek a vélemények)

22/N



2012. szept. 4. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Túl régi tapasztalatokkal nem tudok szolgálni. A második levél vége felé tartok. Az első levél alatt elkezdtek előjönni a mellékhatások. Hangulatváltozás, fájdalmas közösülés, hüvelygyulladás, hőemelkedés, láz, folyás. A placeboknál nem jött meg rendesen, inkább csak olyan pecsételő vérzés volt, amit tisztasági betéttel kihúztam. 2 napig tartott. Most a második hónapban elmúltak a leírt mellékhatások és a helyére jött egy új. A libidómat kezdi tönkretenni. Kíváncsi vagyok, hogy a placebo tabiknál meg fog e jönni. A 3. levéllel tuti beszedem ha már megvettem, de szerintem le fogom váltani, ha nem rak rendbe a 3. hónapba. Amúgy 21 vagyok és ez az első amit szedek. :)
2012. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

3 levelet szedtem be.

Hüvelyszárazság, libidó béka segge alatt, hüvelyi fertőzések, gyakori hasmenés, émelygés, sok gyulladt kinyomhatatlan pattanás, magas vérnyomás, migrén.


Hát nálam ennyi volt kb a Zoely.

2012. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szóval a fertőzések meg a hasmenés miatt 1x sem tudtunk gumi nélkül együtt lenni, szóval hasznát sem vettem.


Illetve nekem elmaradt a vérzésem, 4 hónapig nem jött meg (szünet nélkül kellett elkezdenem a Zoely-t)

2012. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Én régen a Tri Regolt szedtem, de attól híztam, és fájt a fejem, ráadásul rengeteg rosszat hallottam róla.
2012. szept. 4. 16:53
 5/13 anonim válasza:
Nekem a Zoely fogamzásgátlóval nem volt semmi problémám. Teljesen bevált. Melléghatások se jelentkeztek, maximum egy de lehetséges hogy azse a fogamzásgátló miatt mert 2 reggel volt hányingerem és most tartok már a második levélnél. Hízni se híztam tőle. A menstruációm is teljesen rendben volt. Nekem nagyon bevált. Nekemis ez az első fogamzásgátlóm. 18/L
2012. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szia. Én lassan fél éve szedem a Zoely-t és nálam teljesen bevált. 17 éves vagyok. Az igaz hogy felszedtem pár kilót, és mindig éhes vagyok de ezen kívül nem történt változás. Még egyenlőre a dohányzás sem okozott semmiféle mellékhatást, pedig azt írja hogy nem tanácsolják a gyógyszer szedése közben, ezért hát nem is szoktam sűrűn. Általában 5-6 napig tart a menstruációm szóval normális, de az elején volt olyan hogy 2 hétig csak folyás. Aztán most már helyre jött. Szerintem próbáld ki, mindenkinél máshogy hat. Valakinek ez jön be valakinek az :)
2012. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szia! én 5 hónapig szedtem. Azért kellett váltanom, mert folyton pecsételőm volt, meg kijött pár patti, de az nem is zavart volna. Viszont libidóm, amit az előtte lévő tabi elrontott, visszajött, nem voltam lehangolt, fogyni is tudtam mellette. Ha nem lett volna mellette pecsételőm, azt mondanám, hogy a legjobb gyógyszer, próbáld ki, sok sikert:)

Ja és egy tanács: akinek hányingere volt, szedje este! ezt még az előző tabimnál mondta a dokim és bevált;)

2012. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 b.adri1014 válasza:
nem tudom mit kell rinyálni, h az első 2-3 levélnél baj van. talán hozzá kéne h szokjon a szervezetek. főleg akinek ez az első fogamzásgátló. az elején én is nagyon szarul voltam, de nem hisztiztem mint ti, hanem vártam, és idővel jobb lett. mégse haltam meg, élek.
2013. febr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Pár nap múlva 9hónapja szedem. Az elején semmi bajom nem volt. 3 hónapja viszont se libidó, hangulatingadozás, erős fejfájás, folytonos betegeskedés, fáradékonyság. Csodálatos...
2013. febr. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem rinyált senki, de nem normális szerintem, ha valakinek két hétig hasmenése van, fáj a feje, a hasa, kiszárad a szeme, hányinger ami néha társul hányással, és még sorolhatnám. Egyszerűbb lenne elmondani azt, ami nem volt. :) Én abbahagytam, mert kikészített.
2013. febr. 13. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!