Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik régebb óta szedik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régebb óta szedik a Zoely fogamzásgátlót, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Elég sok rossz dolgot olvastam róla itt is, és máshol is, de összehasonlítva a többi fogamzásgátlóval, nem tűnik annyira rossznak. Nektek milyen tapasztalatotok van? (Tudom, hogy mindenkire máshogy hatnak a gyógyszerek, mindenkinek más a mellékhatás, de érdekelnek a vélemények)

22/N



2012. szept. 4. 15:31
1 2
 11/13 OwlLand válasza:
Nagyon meg vagyok vele elégedve. Ez a 4.amit kipróbáltam. Az elsőnél 3hónapig 2 3 hetente 1-2 nap megszakítással folyamatosan véreztem (olyan erősen, mint amikor megjön), a második mellett híztam, hangulatingadozás, 0 libidó volt a mellékhatás. A 3.sem volt jobb. Ez viszont nagyon jó. 2 hónap szünet volt a 3. És a zoely között, akkor lefogytam 9 kilót (az első 3nál híztam 11et másfél év alatt) és csak 5 jött vissza. Más bajom nincs is vele, csak hogy annyit bírnék enni mint egy kifejlett csataló.
2014. szept. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Semmiképpen nem ajánlom a Zoelyt két évig szedtem,eleinte semmi bajom nem volt, majd hüvelyszárazsag libido se nagyon volt és repedezett a gátan sex közbe higgyétek el senkinek se kívánom.. Mindennel kentem meg szedtem Gyogyszert. Es most derült ki hogy a zoely miatt van. Szoval valtottam es várom a csodát..
2015. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Negyedik hónapja szedem. Plussz öt kilo, egy rakás narancsbőr kíséretében. És undorito fájdalmas pattanások a hátamon és néhacaz arcomon, menstruácio nulla. Ha elfogy váltok.
2016. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!