Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lindynette20 milyen gyógyszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lindynette20 milyen gyógyszer?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló gyógyszer. Viccen kívül, nekem eddig bevált. Nincs semmilyen mellékhatása nálam, és nincs probléma.
2008. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem szedni. Csak kicsit érzékenyebb vagyok, és gyorsan elsírom magam, de semmi egyéb. :)
2008. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Én egy évig szedtem. Utána kb. 2 év volt mire helyreállt a menstruációm. Amíg szedtem nem volt semmi panaszom. Sztem ez egy olyan gyógyszer, amit fiataloknak írnak fel. Olyanoknak, akik nem tudják pontosan szedni. Ezért szerintem több hormont tartalmazhat, károsabb. Elég ijesztő számomra, hogy kapásból védettséget ad, nem kell szedni egy hónapig a kívánt hatás eléréséhez, mint a fogamzásgátlók többségét.
2008. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A korszerű fogamzásgátlók az első naptól védettséget nyújtanak, ha a ciklus első napjától szedik. Mellesleg a lindynette nagyon alacsony hormontartalmú. És attól, hogy valaki fiatal, még képes lehet pontosan szedni... Mindenkinek más gyógyszer jön be, nem lehet ezt így konkrétan megmondani. Mondom, nekem jó.
2008. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!