Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyugtassatok meg ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Párommal minden alkalommal óvszerrel védekeztünk, utolsó két aktus során bennem ment el, persze rajta volt az óvszer. Utána ellenőriztük vízzel, a víz nem folyt ki, tehát gondolom akkor nem is szakadt el. 2 napja késik, folyásom van, kívántam az édességet nagyon, pont ilyen menstruáció előtti "tünetek". Tegnap előtt még a hasam is görcsölt, és tegnap is, ma reggel a hátam is fájt, és délelőtt is görcsöltem, bár nem annyira. És mégsem jön meg...

Úgy tudom, így nagyon minimális az esély a terhességre, hogy még csak ki sem szakadt, de mindig vannak kivételek.

Ugye nem vagyok terhes? Jelenleg nem vagyunk olyan helyzetben, hogy egy gyermeket fel tudnánk nevelni, meg amúgy is, még ráérünk 5-6 évet vele.


2015. júl. 24. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Most megnyugodtal?
2015. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes vagy, de ne aggódj, mert jó anya leszel! :D

Kicsit parázós fajta, de gondoskodó!

2015. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy az vagyok?
2015. júl. 24. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak szórakoztatlak :D

Mitől lennél terhes, ha többféle védekezést kombináltatok?

Gumi + megszakításos.

2015. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nem mondod :D ***** válasza:
Csináld meg az Aviva tornát és megjön :) Stressz miatt is késhet :)
2015. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ráparázol rosszabb lesz. én is voltam így és amint teljesen le tudtam nyugodni megjött:) ne idegeskedj relax. tuti hogy nem vagy terhes
2015. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!