Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló és antibiotikum?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló és antibiotikum?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy egyik reggel együtt voltunk a párommal, de nem élvezett belém. Viszont este be kellett vennem felfázás elleni antibiotikumot, mert rettentően rosszul voltam. Rá egy-két órára meg a napi tablettát, a szokott időben. Kérdésem, lehetek terhes? Azóta nem voltunk együtt a párommal.Tudom, hogy az antibiotikum erősen befolyásolja a fog. gátló hatását, de én előre nem tudhattam, hogy be kell vennem. Viszont az elkövetkező egy hétben biztos, hogy óvszert fogunk használni. Köszi a válaszokat!
2016. aug. 24. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat igy h nem elvezett beled elvileg okes, ha beled elvez, aztan nincs vedelem, elvileg ott varakoznak a spermiumok 48-72órát a petesejtre. De nemtudom , tulsagosan nem ertek ehhez. Csak tipp! En igy tudom.
2016. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal nem lesz baj, de az 1 hetet az utolsó bevett antibiotikumtól számold! Ha amoxicillin, akkor legyen 2 hét utólagos védekezés!
2016. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum gyakorlatilag ki üti a fogamzásgátló tablettát szóval olyan mintha be se vetted volna.. Ha antibiotikumot kell szednek közben és utánna nem árt a kiegészítő védekezés. 22 L
2016. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, Monural volt a gyógyszer, ugye egyszeri alkalom
2016. aug. 26. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!