Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátnőmmel gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőmmel gumi és minden nélkül nem benne élveztem el hanem kivettem de az ondó egy részét ami távozott belölem, rákentem péniszemre és folytattuk tovább a sexet. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 14:04
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
avgy 20 nappal mensi után történt vagy 10 nappal pontosan msot nemtudom mikorvoltmegneki.
2010. jún. 7. 14:20
 22/42 A kérdező kommentje:
25-én jött meg neki májusban és ez történt juni 3-án.
2010. jún. 7. 14:25
 23/42 A kérdező kommentje:
most egy darabig marad az idegesség....
2010. jún. 7. 14:38
 24/42 anonim ***** válasza:
Így nem hiszem. Még elvileg akkor volt kb. egy hete míg a petesejt kilökődne, szóval szerintem nem, de nem lehet tudni.
2010. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:

A spermiumok a hüvelyben akár 72 óráig életben maradnak!

De ha szerencséd van, akkor nem annyira fogékony a spermáidra (mert van ilyen!)

Szerintem minnél előbb menjetek el nőgyógyászhoz, bár elég valószínű, hogy terhes lett.


Nekem egyszer olyan volt, hogy kiszakadt a gumi, nem vettük észre, és mindent beleeresztettem, és szerencsére nem történt semmi (egy másik lánnyal pedig az elején volt pár húzás, és terhes lett o.O, de megoldottuk)

2010. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
nemakarom őt kitenni felesleges stressznek. ha nemjönmeg neki majd utána jöhet a nögyogyász.
2010. jún. 7. 14:41
 27/42 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze, és felfogta micsoda baromságot csináltatok, stresszel ő eléggé így is..
2010. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Akármilyen nagy a hév, gondolkodni tudni kell :S

De feltalálták a fog.gátlót, ajánlom nektek is;)

2010. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
ma beszélek vele róla.
2010. jún. 7. 14:59
 30/42 anonim ***** válasza:
Velem is történt már olyan, hogy kiszakadt a gumi, de nem véletlenül találták ki az eseményutáni tablettát. Nem igaz, hogy ez nem jutott eszetekbe. Nagyon felelőtlenek vagytok.
2010. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!