Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátnőmmel gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőmmel gumi és minden nélkül nem benne élveztem el hanem kivettem de az ondó egy részét ami távozott belölem, rákentem péniszemre és folytattuk tovább a sexet. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 14:04
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Most írta az előző h nem védekeztek, akkor gondolom se tabi se gumi se semmi.Van ilyen, lehet nekik nem lett volna gond a baba:) nem mkinél csúszik be elsőre.

Ja és az nem indok h elkapott a hév..-.- gyerekes kifogás :S Miaz h ami távozott belőled azt magadra kented?(előváladék?,mármint a farkadra) azért van a zsepi -.- úgyhogy ezt ne fogd a hévre :S épp ésszel fel lehetett volna fogni az első menet után h nem úgy kellene csinálnotok..egyáltalán miért nem védekeztetek semelyiknél sem?talán szedjen akkor a bnőd tabit és nem kell felelőtlenül szexelnetek, mert kétszer is ezt csináltátok :S "gumi és minden nélkül nem benne élveztem el hanem kivettem de az ondó egy részét ami távozott belölem, rákentem péniszemre és folytattuk tovább a sexet."


Az előváladékodtól is lehet terhes, mégha nem is mentél el benne, persze kicsi az esély rá.De ő miért nem tudott szólni legalább? -.- én 18 évesen fel tudom fogni az ilyeneket, azért szedek tabit 2 éve.

Sok sikert azért.

2010. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
azert nem vedekeztunk mert a gumi nem volt jo, tabit meg nem akart..en akartam pedig h szedjen .. nyilvan az elso problemaig lett volna ez igy,de mivel sose volt problema,ezert nem tortent valtozas .. mondjuk o meg csak 15-16 volt..
2010. jún. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!