Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az önbizalomhiány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az önbizalomhiány miatt vágyok erre?

Figyelt kérdés

Páromma egy éve vagyunk együtt, de már jó ideje nulla szenvedély van benne. Sose érzem azt hogy úristen de megőrül értem, iszonyatosan akar, vágyik rám stb. Tudjátok szerintem mi ez az érzés.

Emiatt a szexolyan langyos, semmilyen. Mondani se kell, soha nem is kezdeményez, inkább csak 'beadja a derekát' ha rámászok.

Iszonyatosan hiányzik az az érzés hogy valakin lássam hogy nagyon felizgatom, akar engem, már a szemeivel szétszed és aztán az ágyban is végig azt érezzem hogy kikészítem.. Már nagyon szenvedek, sokszor eszembe jut hogy mennyire iszonyatosan hiányzik és kéne nekem ez az érzés, mert most így nem érzem vonzónak magam.. És sajnos megfordult afejemben az is, hogy mással szexeljek. Mert tudom hogy ha felszednék valakit akkor érezhetnén ezt. Szerintetek ez gàz? Önbizalomhiány miatt gondolhatom így, hogy ennyire rosszul érint ez? Valószínűleg nem a páromtól kéne függjön hogy vonzónak érzem e magam..

Mit gondoltok erről?


2020. szept. 29. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
attól függ pasi vagy nő vagy
2020. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem számít, az érzést nő és férfi is megélheti egy kapcsolatban és ugyanolyan hatással lehet rájuk. De egyébként én spec nő vagyok.
2020. szept. 29. 10:48
 3/14 anonim ***** válasza:
ez nem önbizalomhiány. Teljesen eltérő a szexuális beállítottságotok, igen is ha nem kapod meg azt, amire vágysz, érezheted azt, hogy kevesebb vagy, ez önértékelési zavar. Ha csak egy tanácsot fogadsz meg a héten, akkor az legyen az, hogy még ma elhagyod és keresel valakit, aki Istennőként bánik veled az ágyban. Nincs értelme húzni az időt.
2020. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

No vagy?

Ebből azt gondoltam hogy pasi.

Bocsi. :)

“ inkább csak 'beadja a derekát' ha rámászok.”

Igaz a mondás: egy pasi addig teper míg a nő meg van, utánna már nem kell, lagalabbis sokan így gondoljak.

Vajon meddig várna ha nem kezdeményeznél?

Könnyű föl kelteni a vágyat valakiben , csak föl kell ébreszteni az alvó érzéseket. :) szexi fehérnemű, vacsi + gyertya , beszélgetések, fürdés kettesben...stb.

Ha meg csakis lehet szakítás lesz belőle.

2020. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4 én már mindent próbáltam. Nem hagytam el magam, próbálok csinos lenni otthon is (most home office ban vagyok így könnyű pizsiben járkálni egész nap, de igyekszem nem igénytelen lenni otthon sem)

De nincsen hatással rá semmi.

Hogy meddig várna? Egyszer kipróbáltam, hogy nemmászok rá, de 3 hét várakozás után nem bírtam tovább csinálni.. addig is kész kínszenvedés volt. Őmeg elvolt mint a befőtt..

2020. szept. 29. 11:04
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet aszexuális vagy látens homokos. Semmiképpen nem normális.
2020. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Báemlyik nőnek hiányozna, hogy kívánja a pasija. Ti meguntátok egymást.
2020. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát bogárkám ez a buli megdöglött, ha szenvedély kell, akkor azt mástól fogod megkapni, ebben az esetben lehet még egy visszaút ha nem tud róla, de megérzi, és feltámad benne valami, de ha annyira sincs kihegyezve erre, akkor ennek itt vége, ergo vagy megtudod beszélni vele hogy innentől te dugni fogsz mert neked kell, akár ott van akár nincs, vagy jön a szakítás.
2020. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ezzel a pasassal nem kellene közös jövőt tervezned. Süket vagy, hogy hagyod hogy rabolja legszebb évidet.


Ha a továbblépésben az dilemma, hogy nála laksz, vagy közösen béreltek lakást, akkor simán kezdj el kísérletezni más férfiakkal. Ha találsz jobbat, akkor rakd ki.

Azon meg csak mosolyogni tudok, ha nő élettársként "megbecsülve" éri erkölcsi kötelességének a hűséget...


43F

2020. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből temetni a dolgot.

Beszélni kéne vele, de őszintén.

Lehet, hogy unja. Valaki könnyen ráun a megszokott dolgokra, sűrűn igényli az újat - aki ilyen típus, annál egy év alatt (sőt ennél kevesebbnél is) leülhetnek a dolgok.

Lehet, hogy nem nagy étvágyú, és a dübörgő kezdeti idők elmúlásával nála ilyen szintre áll be a téma.

Lehet, hogy van valami orvosolható gondja a szexszel, csak túl mulya elmondani. Ezen egyébként nem csodálkoznék, tekintve, hogy a leírás alapján elég könnyen padlóra kerül az önértékelésed, túl erősen függ a barátod (vagy úgy általában: mások) visszajelzésétől.

2020. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!