Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis hogy a pasim nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy a pasim nem kivanja a szexet?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt

Parom 28 en 24

Paromnak eleg heti 1x vagy ritkabban ha szexelunk

En viszont tobbszor megkivanom.. 2-3 naponta siman

Ez normalis??

Mi lehet az oka hogy ennyire nem akar?

A kapcsolat elejen o is jobban kivanta

Amiota egyutt elunk azota vhogy kevesbe..

Ez normalis?



2020. dec. 18. 12:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"De hogy lehet hogy megunt?Ilyen fiatalon a minimum szex igény is legalább a napi 1!Még bőven abban a korban vagytok hogy izzani kellene a levegőnek körülöttetek amikor eggyütt vagytok."

sok embernél már egy év után is elszáll az újdonság izgalma, különösen összeköltözés után, amikor a másik jelenléte rövid időn belül majdnem olyan megszokottá válik, mint otthon rajtad a mackóalsó. ezt a jelenséget sok felmérés igazolta már, teljesen normális dolog, persze az érintetteknek elég kényelmetlen beismerniük még maguk előtt is, mert negatívnak érzik a kapcsolatukra nézve. ilyen téren is nagyok az egyéni különbségek.


kérdező, nem hiszem el, hogy két év alatt alig beszélgettetek a szexről, mik az igényeitek, mik a vágyaitok, mi az, ami nagyon bejön, mitől lehetne jobb és mit éreztek problémásnak. én ha két hétig nem kívánom a párom, már ülök le beszélgetni, együtt gondolkodni, hogy mi lehet a probléma.

2020. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
#21. Szerintem meg pont hogy nem normális az amikor ilyen rövid idő alatt elszáll az újdonság izgalma,egyébként erre meg nem tanácsos fogni.Hiába a felmérések pont itt a gond,hogy megszokottá válik sok embernél és ez vezet oda hogy mindenki félrelép,családok mennek tönkre emiatt!Abszolút igazságtalannak tartom és sajnálatos hogy ide fajul a mai világ szemléletképe.Ahogy elnézem ez lesz az új trendi hogy megismerkedünk,összeköltözünk,félrelépünk,szétmegyünk,és ez így újra és újra... Senki nem becsüli meg a párját,nem nézi azt ki mit tesz azért hogy a kapcsolatok összetartóak legyenek... Köszönjük magunknak hogy ilyen világot teremtünk magunk köré... Persze a túlhjszolt rohanás is közrejátszik,de lehetne lassítani is.Lehet én látom csak így,de 35 évesen azért van némi rálátásom miként tesszük tönkre magunkat és egymást....
2020. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22

nem magyarázol bele egy kicsit sokat?

gyakori, hogy egy-két év alatt elszáll az újdonság izgalma. ez nem a mai társadalom hibája, hanem teljesen normális emberi működés. és sehol sem következik belőle, hogy nem kell megbecsülni a párod, félre kell lépni, családoknak kell tönkremenni. ehelyett energiát kell bele fektetni, hogy jó legyen a kapcsolatod (szexben is és az összes többi közös dologban is - az, hogy minden úgy tökéletes, ahogy van, csak a kapcsolat elején, a "rózsaszín köd" fázisban jellemző).

2020. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
egyébként sokkal idősebbnek gondoltalak (és nem feltétlen a szó jó értelmében). 35 évesen honnan tudod, hogy régen mi volt a trendi? már ötévesen összeköltöztél életed párjával?
2020. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem magyarázom bele sokat,nem akartalak megbántani,és igazad van,csupán az én véleményemet vetítettem le és tapasztalatom szerint /mivel olyan helyen dolgozom és nap mint nap emberek gondjainak,problémáinak hada kell hogy orvoslásra kerüljön/ látom miként élnek mit NEM tesznek meg azért hogy jobb legyen!Tehát saját magunknak köszönhetünk minden olyan negatív ütközetet amibe belekerülünk,ugyanis mindent meg lehetne oldani!Igy elnézésed kérem ha bármi bántó jellegű dolgot írtam volna!
2020. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nem kell bocsánatot kérned, nem írtál semmi bántó jellegűt.
2020. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!