Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire megbocsájtható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire megbocsájtható?

Figyelt kérdés

A barátom nyitva hagyta a chatt oldalat és láttam amint egy új kolleganöjenek panaszkodott rólam hogy nagyon feltekeny vgyok.

Vele egy projekten dolgozik.

Kvázi idegen. Azert irta mert én épp akkor kezdtem hívogatni

Nagyon megharagudtam, hogy egy idegennek mocskol.



2021. aug. 6. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy kamu, vagy barátod igazolod ezzel :D
2021. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős, az emberek szoktak a párkapcsolatukról mesélni másoknak, is. Emészd ezt meg. Ha nem kutakodsz féltékenységből a levelezései közt, akkor talán ezek abbamaradnak. :)
2021. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
A számból vetted ki a szót első :D
2021. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Már az, hogy megnézted azt a chatet és feltetted itt a kérdést bizonyítja, hogy igen, túl féltékeny vagy. Néha hagyj szerencsétlennek egy kis szabadságot.


Ha meg ő csal, vagy te egyáltalán nem bízol benne, akkor hagyd a fenébe.

2021. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Csak a pasid igazát erősíted ezzel a kérdéssel…

Csak egy primitív, ostoba ember olvasgatja mások levelezését.

2021. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pasid feltételezését igazoltad a kis Sherlock műveleteddel. A kolleganője meg fogja érteni - máris lesz köztük egy közös pont - téged meg egy idő múlva offolni fog, mert senki sem szeret állandó számonkérés, ellenőrizgetés szorongásában élni.
2021. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként te pont ezt csinálod. Idegen embereknek mocskolod a pasid. Zsák a foltját 👌
2021. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mióta szexuális kategória?

Vedd vissza a féltékenységi rohamaidat, mert ha ennyire zavarja a pasidat h elpanaszolja akkor lehet h gondolkodik a barátnő váltáson.

2021. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ott a gyakori maszat a szád szélén kérdező
2021. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ha a párom megnézi az üzeneteimet, de nincs semmi takargatni valóm előtte. Ez a feltekenykedesi roham a nőknél a kapcsolat megromlásába vezető út. 2 kapcsolatom ment tönkre ez miatt holott nem adtam soha egyik barátnőmnek sem okot rá. Azt hiszik mert van barátjuk birtokolni is lehet. Valakit vagy valakiket igen de engem nem
2021. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!