Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a tapasztalata a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata a külföldi bordélyházakkal, konkrétan németországban?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy mi a menete? Bemész és ott állnak a lányok, rámutatok egyre és megyünk szobára?


Vagy mivel nem legális ott a prostítúció fizetni kell a szobáért és külön a lánynak is?


Telefonon kell egyeztetni időpontot? van olyan oldal ahol írják spontán is lehet menni de mivel van egy konkrét lány akihez mennék és nem akarok várni amíg "foglalt" így inkább felhívom őket de azért érdekel kinek mi a tapasztalata.


De olvastam olyat is, hogy italt kell fizetni nekik meg beszélgetni a bárban vagy nem tudom. Az hogy működik? nekem a rámutatós verzió megfelelne csak érdekel mivel még nem voltam ilyen helyen.



2023. jan. 21. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb embert kérdezed :)


Nem egészen így szokott menni, de van, ahol ez is megy. A legtöbb helyen én neten nézem ki a hölgyet, de helyszínen is lehet válogatni. Nem kell telefonon egyeztetni, max whatsappon. Csak odamész és mondod a recepción, hogy pl. Sarával szeretnék lenni.


Az egyik legjobb bordély a városban:

[link]


Legális a prostitúció Németországban. A csajok adóznak és vigyáznak is rájuk.


Az ital fizetés, csacsogás inkább ott javallott, ahol olyan bordély van, ahol egy szalon van, ahol te rendelsz magadnak valamit, a csajok meg jönnek oda hozzád, hogy "felszedjenek". Ha sikerül velük egy rövid csevegés után megegyezni, lehet is menni baszni :)


Ez akkor jó, ha az ember nem kizárólag üríteni akar, hanem extra programokat is szeretne.

2023. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Berlin messze van, Stuttgart környékén lakom. Kicsit drágállom, 90 euró átlagban félóra meg amit most kinéztem magamnak ott pluszban 40 a szoba egy órára. Mondjuk a szobák mint egy lakosztály ez nem vitás. Felétek is ilyen árak vannak?
2023. jan. 21. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk olcsóbb, 60 euró egy alap fél óra, 100 euró az egy óra. Munkám miatt sokat járok Baden-Württenbergben, vannak ott is nagyon jó ringyók, bár tény, hogy drágább.
2023. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kaufmichen nézelődtél?
2023. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem csak nézelődni vittek el haverok Kölnben, ott simán besétáltál és a szabad lányok ott üldögéltek a szobájuk ajtaja elött és lehetett beszélgetni velük, ez vagy két éve volt, akkor 50e volt egy félora.
2023. jan. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!