Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszútávú kapcsolatban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatban a szex változása? (Házasság?)

Figyelt kérdés
Kérdés az volna hogy hosszútávú kapcsolatban [10<] hogyan változott a szexuális életetek? Csökkent a szex mennyisége? Kevésbé kívánjátok egymást vagy épp ellenkezőleg? Még mindig megvan a láng? Vagy esetleg valami más oka hogy már egyáltalán nem szexeltek?

2023. jan. 29. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

8 éve vagyunk együtt.


Hullámzó a dolog. Van olyan időszak hogy minden nap dugom. És ha stresszes időszak van, akkor heti 1-2.


36F

2023. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vagyunk együtt. Nincs szex.
2023. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár már nem vagyunk fiatal pár, de azért a szexualitásnak helye van még az életünkben és ez így helyes.
2023. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éve vagyunk együtt kezdetben naponta-másnaponta volt szex, aztán szülés, hízás, a munkával járó stressz stb. Jelenleg havi max. 1x ha van szex. Inkább sörözik, vagy megvárja,hogy elaludjak csak akkor jön be a hálóba. Most minden aktusnál ki is nyal és van orgazmusom, korábban ez nem volt jellemző. Mindig kérdezem mit szeretne mi lenne neki a jò, de mindig ugyanaz a menet:ny-sz-d. 40 évesek vagyunk. Nekem heti kb 3 lenne az igény.neki évi 1 esetleg. Nem hiszem hogy van valakije mellettem. Ettől függetlenül jól elvagyunk.
2023. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hans Pötterman ***** válasza:
88%
5 éve vagyunk együtt, lényegében ugyanaz amit az első válaszoló írt.
2023. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

40-es házaspár vagyunk. Ugyan úgy megvan a szex naponta, csak hosszabb és tartalmasabb. Jobban odafigyelünk egymásra. Hétvégén van hogy napi 2-3-szor is együttvagyunk.

47N

2023. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6: Irigylésre méltó és csodálatos kapcsolatotok van. Gratulálok :)


Én a munkahelyi stressz miatt nem mindig kívánom a gyönyörű páromat.

2023. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 Gyerek, munkahely mellett kethavonta kb ha összejön... Szules utan (masodik) eltelt fel ev is mire lett ra időnk...


Párom meg én is kívánnánk, de sem mód sem lehetőség nincs rá. Pl most kb december eleje óta felváltva beteg valamelyik gyerek, vagy mi magunk vagyok azok.


Ez van... Remelhetoleg nyaron jobb lesz :)

2023. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
12 évig voltunk együtt. Ez idő alatt kiderült, hogy a libidónk nagyon eltérő. Az enyém magas, minden nap, vagy minden másnap vágytam a szexre, ő meg max havi 1x, vagy akkor mikor a gyerek téma ment. 3 gyerek születése után mondtam azt, hogy köszi ebből nekem elég volt. A mostani párommal még friss a kapcsolat, de sokkal jobban működik minden. A szexben is hasonlóak vagyunk. Számomra ez a kapcsolat egyik alappillére, nem tudnék úgy együtt lenni valakivel még egyszer, hogy a szex nem működik nekem megfelelően
2023. jan. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
23 év után is imádjuk egymást és egymás testét.
2023. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!