Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Mennyire zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Mennyire zavarna titeket,ha a partnereteknek nem lenne orgazmusa?Élvezem a szexet,szeretem csinálni,de az orgazmus nem megy.Se masztival se a partneremmel.Engem ez nem zavar,nekem ez így természetes,de a páromat zavarja.Szerinte az én hibám.N

Figyelt kérdés
2023. ápr. 19. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem abból indulnék ki, hogy kinek a hibája,hanem hogy hogyan lehet megoldani. De engem is zavarna, az biztos.
2023. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is zavarna és törekednék arra hogy legyen orgazmusa!
2023. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy "normális" partnert ez azért zavar, mert örömet akar szerezni neked, neki az orgazmus nagyon jó érzés, és szeretné ha te is átélnéd.

Nem gondolom hogy ez a te hibád lenne, nem hiányozhat olyasmi, amiről nem tudod milyen, sosem élted át, nem tudod mit "kellene" érezned, de mindenképp érdemes "keresni".

Erőlködés, frusztráció nélkül, kíváncsisággal, nyitottsággal.

Lehet érdemes lenne jógáznod, az segít rendbe tenni az esetleges blokkokat, érdemes lenne elmenni tantra masszázsra, az segít a szexuális blokkokat feloldani.

2023. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Feleségemnek sincs orgazmusa vagy csak nagyon nagyon ritkán. Nem csak velem egyik exével sem volt. Én eltudtam fogadni.
2023. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

nagyon sokat keresném, hogy miként lehet mégis, de a legfontosabb, hogy neked jó legyen a szex. Ha neked így is jó, mert kielégít, ha nem is orgazmussal, akkor elfogadom, s boldoggá teszlek így.


45/F

2023. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Próbálkoznék azért, de nem venném magamra és főleg ne hibáztatnám érte a partneremet.
2023. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom engem roppant módon zavarna és próbálnék rajta változtatni, segíteni. Számomra nagyon fontos visszajelzés és egyben inspiráló is, ha a partneremnek van orgazmusa, lehetőleg több is, mint nekem az együttlét során. Persze elég sokat tanultam, képeztem magamat azért, hogy ez szinte mindig sikerüljön.
2023. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "szerinte az én hibám"?

Az egy dolog hogy valakit zavar ha nincs orgazmusa a párjának de még le is veri rajtad a komlexusait?

2023. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, hogy nőként válaszolok. Ez így elég sarkos, hogy a te hibád, de van azért alapja. Ha te nem tudod mi a jó neked, akkor tőle sem szabad csodát várni. Lehet persze, hogy véletlenül eltalál valamit, de azért sokkal jobbak az esélyek, ha te ismered a tested. Ez egy normális pasit nyilván zavar. Mert lehet szépíteni, de a szex akkor teljes, ha van orgazmus. 1-2 alkalommal persze kimaradhat, de hogy egyáltalán nincs, az nem stimmel. Ez, hogy megszoktad, csak önmagad nyugtatása. Rengeteg módszer van rá, hogy fejleszd magad ebben.
2023. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Zavarna mert ez így abnormális.....f
2023. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!