Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért van az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az hogy a párom az orális szex végefelé megállit?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor előfordult már velem más nőkel is ez. Mikor már érzem hogy nagyon élvezi, remeg és markolja a hajam... Hírtelen elhúzodik vagy eltol magátol!?

Azt mondja túl intenzív és muszáj megállni. Volt hogy nemhagytam magam, de annak se lett jó vége.

Nincs valakinek valami tipp?



2023. aug. 10. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ismerem az érzést amiről írsz. De nem tudom miért van, belegondolva, én is sokszor nem hagyom befejezni, pedig jó, de annyira intenzív, hogy nem tudok úgy maradni, meg kell mozdulnom
2023. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Az orgazmus közelében hiperérzékeny. Csak nagyon finoman gyöngéden jó.
2023. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Nőként: nem értem, valaki megpróbálná mégis elmagyarázni?
2023. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Ezt én is tapasztaltam, volt aki a bizalom hiánya miatt nem engedte tovább a dolgot, mert ha nagy az orgazmus akár el is ajulhat (hogy ez mennyire igaz jó kérdés, örülnék, ha nők irnatok erre valamit) és nem akarja, hogy úgy lássam vagy ilyesmi, a másik, hogy túl érzékeny, de ha olyankor visszaveszek és próbálom csak rajta tartani és csak épphogy mozgatni (úgy hogy ne dörzsöljem) akkor meg elszáll az orgazmus közeli állapot. Ez sajna nehéz és én se jöttem rá, hogy mi van, mások meg gond nélkül elélveznek.
2023. aug. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nyílván ilyen is van, ez is a sokféle bizonytalan női orgazmust mutatja. Mások pedig azt mondják ilyenkor, hogy abba ne hagyják az ingerlést az orgazmuskor, hanem utánna még legalább fél percig gyengébben folytassák.
2023. aug. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ilyet én is tapasztaltam, két lánnyal is. Az elsőnél nagyon kiakadtam, hogy miért csinálja. A másodiknál jobban odafigyeltem a tempóra. Valóban, ilyenkor lassítani kell, vagy megkérni, hogy masztizzon veled: te nyalod egy szintig, utána befejezi ő. Megfigyeled, hogy ő hogy szereti, főleg a tempóját, és igyekszel te is úgy csinálni.
2023. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ez mit akar jelenteni?

"Volt hogy nemhagytam magam, de annak se lett jó vége."

2023. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
74%
Egyszerűen mikor már érzem hogy nincs sok nekem hátra akkor mégjobban markolom a haját hogy abba ne hagyja ,szóval nem tudom szerintem szégyelős mond neki közbe hogy szereted .
2023. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Lehet nem akart a szádba menni


Vagy képesek a pasik össze esni megszédülni is

2023. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Csak lehelj rá, fúj rá, épp hogy érintsd oda az ajkad, amikor remeg . Nekem ez adta meg a kegyelem döfést, nagyon érzékeny olyankor. Illetve én a haját fogom a pasinak és irányítom az erősségét ahogy nekem jó.

Kérd meg hogy segítsen abban hogy a nyelvedtől menjen el, mutassa meg neki hogy jó. Izgató ha a másikat ki kell ismerni és tesz is érte.

2023. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!