Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a sok cuckold kérdés ?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok cuckold kérdés ? Utána néztem ennek a fétisnek. Valóban ennyi embert mozgat ez a dolog?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak fantázia.


A valóságban feltehetően nem olyan nagy legények a cuckold fanok.

Ha azt mondaná nekik a feleségük, hogy "Figyelj, Jani! Mit szólnál hozzá ha egy 190 cm magas, napbarnított, kigyúrt olasz pasi megdugna engem, te meg végignéznéd?"

Többségük azonnal hárítana.


Nők között meg kevesebb lehet az, akinek bejön a cuckold, akár olyan formában, hogy őt dugják meg, akár olyanban, hogy a férje dug mással.


Összességében tehát ez egy létező jelenség lehet, számos embernek bejön, de a többség a cselekvésig nem jut el benne.

2023. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha így van. Nekem fétisem foglalt csajokat felszedni, sok ilyen kalandom volt az évek során. Nem bánnám ha élvezhetném ilyen cuckold párok társaságát. Balhé mentes lenne a sportom
2023. szept. 14. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: Rengetegen vannak. Swinger klubokban

N

2023. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ne sajnáld. Alapvetően egy párkapcsolat/házasság 2 emberről szól.


De biztosan megvan neked is a társaságod, pl. egy szwingerklubban feltehetően kiélheted az ilyen kívánságaidat.

2023. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

#3


A szwingerklubról pont a 4-es kommentben írtam.


Ha Magyarországon pl. 1 000 000 ember jár szwingerklubba, az sok. De ha a teljes lakossághoz számítjuk, akkor a népesség kevesebb mint 10%-áról van szó.

2023. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: inkább 1% az a 10. Falu, öregek, betegek, gyerekek, tinik eleve kizárva.
2023. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Sokan vagyunk.
2023. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A nők 90%-a fantáziál más férfiról, mint a párja.

Innentől kezdve nincs miről beszélni.

2023. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 1millió???? Ez jó vicc volt:D meglepődnék ha négy számjegyűnél nagyobb lenne azok száma, akik életükben akár csak egyszer is voltak,a rendszeres ( nem hivatásos) swingerezők pedig szerintem ezren sincsenek. Hány klub is van az országban 10-15+ pár privát?
2023. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!