Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Zavaró nektek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavaró nektek ha a nő csak nyalástól tud elélvezni?

Figyelt kérdés

dec. 8. 18:08
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem zavaró, hiszen rengetegen vagyunk szerintem akik imádják kényeztetni a párjukat.

Én speciel úgy vagyok vele, hogy fantasztikus érzéseket szabadít fel bennem, ha látom és érzem rajta, hogy élvezi amit csinálok neki, így viszonzást sem szoktam várni :)

Szerintem nem zavaró, de biztos vannak olyanok is akik nem szeretnek nyalni vagy kényeztetni.

Az én véleményem, hogy az utóbbiakat kerüld ilyen téren, mert ha nem vagytok "egy hullámhosszon" akkor később probléma és erőltetés is lehet ami "nem egészséges".

Légy olyannal akivel boldog vagy :)

29f

dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan partnerem volt akinek soha senkivel sem volt hüvelyi orgazmusa akkor természetessé vált, hogy számára az orális kényeztetés okoz orgazmust. A legfontosabb az volt, hogy ilyen esetekben a nő ne érezze magát kevesebbnek és ne hibáztassa magát miatt a felszabadult könnyed érzés sokkal fontosabb, mint, hogy erőltetve legyenek a dolgok és az egész egy nyomasztó teher legyen. Volt akivel így voltam boldog. A férfi egónak nagyon nehéz elfogadni, hogy ha a farkával nem képes orgazmust adni.
dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Engem pasiként nem foglalkoztatott soha, hogy mitől és hogyan élvez el.

De kb 1 óra nyalás, utána 15 perc szopást kaptam, majd dugás. Nem volt orgazmuskényszer soha, élveztük kölcsönösen az egész időt és ez volt a fontos.

dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak a nyalástól, vagy nyalás + ujjazástól élvezek el.

Sosem volt még orgazmusom aktus közben, pedig 38 éves vagyok. De nem is hiányzik, így is tök jó a szexuális életünk.

És orgazmus után kifejezetten kívánom, hogy a férjem jól megdugjon :)

dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
71%
Én nem is értem, hogy egy lány, nő miért marad együtt, rosszabb esetben házasodokmolyan pasival, akivel nem jó a szex, vagyis nincs vagy csak korlátozott az orgazmusa.
dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
35# mert lehet senkivel se megy neki.... Akkor most maradjon vénlán?
dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

36

olyan nincs, hogy senkivel nem megy.

dec. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
37# és hányat próbáljon végig, míg megtalálja?
dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom hányat, de ne sírjon hogy soha nem jó neki senkivel.

Lehet, a 17-ik vagy x-edikkel lesz jooo.

Na és ? Nem ciki, csak fel kell vállalni és megtalálni azt, aki kellően türelmes és önzetlen lesz szeretkezés közben és azzal maradni.

Ennyi.

dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
#39 csak azért azt sem árt figyelembe venni hogy emellett milyen ember. Mert ha pszichopata hiába kefél meg mint állat nem fogok vele maradni 🤣 jó nyilván most sarkitottam... De pl én a férjem farkától nem tudok elélvezni. Lehet másén menne...nem tudom. De úgy nyal, hogy attól pár perc alatt sikítva élvezek el. Utána imádom ha megdug. Ezen kívül figyel rám, lelkileg is, jó partner az életben. Úgyhogy az hogy mással lenne e hüvelyi orgazmusom rejtély marad
dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!