Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Hölgyek! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Szerintetek ez miért volt?

Figyelt kérdés

Az 5. randim volt egy 42 éves, szuper jó anyukával (egy, már nagy gyereke van), nálam voltunk és szexeltünk.

Volt elég hosszú előjáték, csók, kézi munka kölcsönösen, majd szopás, nyalás, nyalás, közben egy ujjas ujjazás punciba, popóba, egyszerre is mind kettőbe (nagyon élvezte).

Majd amikor ezek után a hátamra feküdtem és magamra akartam húzni, hogy lovagoljon, azt mondta, Ő még ebbe nem tud beleülni, először misszibe dugjam, kicsit járassam be.

A farkam átlagos, 14,5cm, mondjuk elég vastag, de nem extrém.

Misszi után már tényleg lovagolt (igaz, nem tud lovagolni rendesen).

Miért lehetett ez?


márc. 6. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta, hogy miért volt.
márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Na, de miért jobb, ha én dugom be és nem Ő ül bele olyan mélyen, olyan ütemben ahogy akar?

Pont fordítva lenne a logikus.

(Mondjuk én szoktam a lovagló csajt magamra dönteni, és én dugni őket ilyen pózban keményen, de ezt nem tudhatta és nála még ezek után nem is mertem csinálni.)

márc. 6. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Ami neked logikus, az lehet másnak nem az. Neki lehet a misszi volt először logikus, főleg, hogy meg is magyarázta.


Egyébként ha kicsit szűkebb vagyok, én is jobban preferálom, ha a párom mozog pl misszionáriusban, vagy a hasamon fekszek és úgy. Aztán eglovagolom őt. Mindenki más, fogd fel.

Nem tudom, ebből miért kell ekkora ügyet csinálni.

márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
😮😮
márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Mert még nem voltam így nővel, hogy nem akar lovagolni, mert először más pózba kell dugni, ezért igen ritka lehet ilyen.

márc. 6. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Új partner vagy neki, nyilván kicsit izgult, ezért nem mindenki szeret egyből lovaglással indítani.
márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az en paromnak kb 16cm farka van. Nem kifejezetten vastag. Olyan átlagos, bar beton kemény tud lenni 😃 néha nekem sem jó lovaglóba ülni rá. Fáj néha. Máskor meg azonnal ülnék bele. Néha viszont egyáltalán nem megy a lovagló. Szóval ez ilyen. Akár attól is lehetett neki, hogy még zavarban volt. A lovagló póz kicsit kiszolgáltat egy nőt. Minden is látszik, amit mi előnytelennek gondolunk. És ott azért el is kell engedni magát, még gondolom nem tudja, hogy neked mi is tetszik….
márc. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Köszi, azért jó, hogy ilyen infókat megtudok, furcsa, hogy ilyen "változatosak" vagytok, de jó tudni.

Az igaz, hogy lovaglóban nektek kell megmutatni, hogy mit tudtok, a többi pózban meg úgy mond csak "oda kell tartani a puncitokat", de egyébként én, lovaglóban is kicsit hagyom, hogy dolgozzon a csaj, majd többnyire magamra húzom, megemelem a fenekét és én dugom ilyenkor is.

márc. 12. 08:28
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 de ő nem tudta előre, hogy te mit csinálsz olyankor...
márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!