Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együttélésnél nektek milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélésnél nektek milyen a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ti akik együtt éltek párotokkal mennyire aktiv a szexuális életetek? Én és a barátnőm már több mint féléve élünk együtt előtte meg távkapcsolatban voltunk, még közelebb vagyunk a 20 hoz mint a 30 hoz egyenlőre. Úgy 99% ban én kezdeményezek, de csak lefekvés előtt a hálószobában van bármi is. Nincsenek spontán egymásra mászások filmezés közben vagy ilyenek, ha neki van kedve rákérdez de ha nem csinálok valamit akkor nem is lesz belőle semmi. Egyszer nem ér hozzá a farkamhoz, beszéltem már vele is erről, azt mondta szerinte a fogamzásgátló miatt ilyen. Én megértem csak kiváncsi vagyok, hogy másnak mik a tapasztalatai mert nekem az elmúlt években teljesen másak vannak mert igy azt érezteti mintha kényszerből lenne az egész aktus. Máskülönben jól vagyunk csak ez a része ami nekem furcsa ezért is lennék kiváncsi mások tapasztalatira. :)

márc. 27. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

40 éves nő vagyok, párom 51. 15 éve együtt élünk és ennél kicsit színesebb még mindig a szexuális életünk, mint amit felvázoltál. Nőként sokszor kezdeményezek, igaz mi már nem szexelünk olyan gyakran, mint mondjuk 10 éve, de korunkhoz képest nem rossz ez a gyakoriság.


Barátnőd eléggé passzív ilyen fiatalon, beszéljetek róla mi lehet az oka.

márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Álljon le akkor a fogamzásgátlóról. Hátha változik a helyzet.
márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló simán csökkentheti a libidót. Óvszer és aktív életmód. Nálam a top libidógyilkos az, amikor csak punnyadunk otthon állandóan.
márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tartok szeretőt és nem szakitok. A kapcsolatunk jó, gyakran vannak programjaink, beszélünk mindenről, támogatjuk egymást mindenben stb csak ez a része érdekelt, hogy másnál milyen. Nem is akarom olyanra erőltetni amit ő nem szeretne.
márc. 27. 11:43
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Meg amúgy nem töltötök túl sok időt együtt? Az együttélés eleve kicsit betesz a vágynak, sokkal jobban tapasztalod a másik nem túl vonzó oldalát is, na meg ha örökké egymáson lógtok, olyan megszokottá válik a másik jelenléte, mint rajtad a melegítőnadrág (és kábé annyira is szexi).
márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőképp letenném a fogamzásgátlót és két-három hónap múlva látszania kell az eredménynek ahogy a hormonális alapú problémák amiket a progesztin okoz helyreállnak. Kezdetnek ezt zárnám ki mint probléma forrás.
márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos azt kell mondjam, hogy ilyen korban akkor viselkedik így egy nő ha olyan férfivel van együtt akit igazából nem kíván. Ne haragudj rám, hogy ezt így leírtam, de így gondolom. Nem túl régen vagytok együtt, fél év az gyakorlatilag semmi, minden kapcsolatban egyszer eljön az az idő amikor kezdeti hév mérséklődik, de nálatok nem is volt ilyen időszak.

Nálunk 23 év után ha bemegyek a zuhanyzóba a feleségem mellé akkor szex van, a kérdés csak az ki kezdeményezi. Mindkét fél legyen aktív, ezzel visszaigazolást ad a partnerének, hogy kívánja. nem tudnék tartósan olyan kapcsolatban élni amikor csak én mászok rá az asszonyra, gyorsan elmenne a kedvem az egésztől, azt érzeném, hogy azért hagyja mert nekem jó.

márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
35 vagyok, barátnőm 42. 2 éve élünk együtt. Heti 3 szex a minimum. Legtöbbször én kezdeményezek de sosem volt még a 2 év alatt, hogy elutasított volna. Nekem ez így tökéletes
márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgató és érzéki is, csak nekem a heti egy az elég kevés.
márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kevés, de ami van, az nagyon jó.
márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!