Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együttélésnél nektek milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélésnél nektek milyen a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ti akik együtt éltek párotokkal mennyire aktiv a szexuális életetek? Én és a barátnőm már több mint féléve élünk együtt előtte meg távkapcsolatban voltunk, még közelebb vagyunk a 20 hoz mint a 30 hoz egyenlőre. Úgy 99% ban én kezdeményezek, de csak lefekvés előtt a hálószobában van bármi is. Nincsenek spontán egymásra mászások filmezés közben vagy ilyenek, ha neki van kedve rákérdez de ha nem csinálok valamit akkor nem is lesz belőle semmi. Egyszer nem ér hozzá a farkamhoz, beszéltem már vele is erről, azt mondta szerinte a fogamzásgátló miatt ilyen. Én megértem csak kiváncsi vagyok, hogy másnak mik a tapasztalatai mert nekem az elmúlt években teljesen másak vannak mert igy azt érezteti mintha kényszerből lenne az egész aktus. Máskülönben jól vagyunk csak ez a része ami nekem furcsa ezért is lennék kiváncsi mások tapasztalatira. :)

márc. 27. 11:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 38, a párom 44, 2 éve élünk együtt.

Általában heti 1-3 alakalommal szeretkezünk, de mindketten kezdeményezünk, kb fele-fele arányban.

A fogamzásgátló viszont tényleg ki tudja nyírni a libidót, én is szedtem kb 1 évig, aztán leálltam vele. Azóta szedi, amióta együtt vagytok? Volt időszak, amikor nem volt ennyire passzív?

márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!