Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha leszoptok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha leszoptok egy srácot akkor utánna meg szoktátok beszélni a barátnőitekkel, hogy milyen volt? Méret, vastagság, hova élvezett a fiú, mennyi sperma jött stb ?

Figyelt kérdés
márc. 28. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha egyejszakasrol van szo akkor igen, de ha parkapcsolatrol, akkor nem.

20l

márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok tini, kb. ez csak abban a kategóriában fordul elő.
márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, inkább fiatalabb lányokra is gondoltam elsősorban
márc. 28. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha az egykori legjobb barátnőm még mindig a legjobb barátnőm lenne, és téma lenne a szexualitás, mert tiniként sokszor az volt, nagyon nyílt beszélgetéseket folytattunk az önkielégítésről és a vágyakról, a párkapcsolatról... ezért, ha valahogy ez is szóba kerülne, könnyedén megbeszélném vele, hogy én hogyan éltem meg. Ha meg meg méretet kérdezne, egyszerűen válaszolnék. Mibe fáj nekem, úgyis közöttünk maradna. De egész életemben csak ő volt az egyetlen ilyen ember, akiben ennyire megbíztam, és mivel már nincs képben, ezért nem, nem beszélném meg senkivel.
márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ez túl kényes téma.
márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem szoktam csak úgy leszopni senkit. Max része az együttlétnek, de viszonzást várok.
márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Mi vagyunk annyit nyíltak, hogy beszéljünk a szexuális életünkről egy szűk baráti társaságban. Felnőttek vagyunk, tudjuk, hogy mindenki csinálja.
márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Óó, mi mindent megbeszélünk. Ráadásul nem is hetekkel később, hanem ha egyéjszakása volt barátnőmnek azonnal felhívott amikor eljött.

Én kapcsolatban vagyok már rég óta, de így is szoktunk róla beszélni. Nem tabu, nagyon nyíltan tudunk beszélni. Szerencséje is van, mert így tudták kezelni a klinikán. Neki eszébe nem jutott, hogy nemi beteg... Szopás közben összeszedett valami nyavalyát. (Hosszas kezelések után jól van)

márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem

miért tenném ???

márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőmmel beszoktunk számolni mindenről is egymásnak
márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!