Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet rosszul nyalni a nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rosszul nyalni a nőt, illetve rosszul szopni a férfit?

Figyelt kérdés
Ha rossz mind a kettő nemnek, mitől rossz a nyalás illetve a szopás? Mit csinálnak rosszul?

márc. 29. 18:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy eddig amelyik pasinak magyaráznom kellett, hogy hogy csinálja, azok mintha nem értették volna, csinálták ugyanúgy tovább, ahogy ők gondolták. Most ez vagy a tipikus “én vagyok a férfi és úgyis mindent jobban tudok” mentalitás eredménye, vagy csak szartak bele, hogy jó-e nekem, de tényleg felesleges volt magyarázni…


És akkor vannak azok, akik kb. ösztönösen jól csinálják. Azoknak nem kell semmit magyaráznom, jó az egész, de rajtuk érezni is, hogy rohadtul élvezik.

márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%

#11

létezik a kettő között is, akinek ha mondod, hogy hogy lenne neked sokkal élvezetesebb, akkor odafigyelve megpróbálják úgy csinálni, mert nem macsó pasi!

márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
#10 Sajnálom, de nekem ettől elmegy a kedvem. Mondtam, hogy adok visszajelzést, ennyi szerintem elég.
márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
#12 érdekes, ha létezik ez a típus is, akkor hogy lehet, hogy az eddigi olyan 60 szexpartneremből egyik se volt ilyen?😄Jól elbújtak ezek a srácok.
márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%

#14

rossz helyen válogattál

márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
10-es amúgy képzeld el fordított felállásban, ha elkezdene szopni a lány és neked a nulláról kéne magyaráznod, hogy akkor ezt hogy is kéne csinálni. Tuti full elmenne a kedved az egésztől, talán még le is lankadna. Az ilyesmit vagy ösztönösen jól csinálja valaki, mert élvezi, izgatja és tájékozódott, hogy hogyan kell csinálni, vagy szarik bele, kényszeresnek érzi, nem nézett utána és az olyan is…
márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

#16


Szerintem ez egyébként sok pasinak bejönne. Legalábbis én már olvastam, hogy sokaknak tetszene, ha ők taníthatnák meg szopni az adott lányt... Most így a magam nevében erről nem szeretnék nyilatkozni, de szerintem ez nem így van ahogy írod. Persze más egy fantázia és a valóság.

márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%
#17 így van, fantázia szintjén izgató lehet, de mikor ott fogazik, bénázik rajta a csaj, akkor nem sokan bajlódnának vele🤣
márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%

#13

mindig nézd a másik oldalról is: ha rosszul szopsz, milyen lenne, ha a pasi emiatt szélnek eresztene, mert hát nem találtad ki, hogy neki hogy lenne jó?


nem volt eddig sok partnerem, de mindig tudtam erről velük beszélni, és jobbá tenni az együttléteket

márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
71%

Lehet hát

Exem ritka béna volt ebben, legalábbis nálam

Durva volt és látszott hogy nem élvezettel csinálja

márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!