Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítetek megérteni az x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítetek megérteni az x centi alatt nem érzek semmit típusú állításokat?

Figyelt kérdés

Ahol az x jellemzően nagyobb mint 10. Intelligens embernek tartom magam de ezt egyszerűen nem tudom felfogni. Nem értetlenkedni akarok, nyilván tudom, hogy a "nem érzek semmit", az nem konkrétan semmit jelent, hanem hogy nem érzi eléggé ingerelve magát. Eleve azt olvastam hogy a vagina elején több idegvéződés van, illetve a G-pont se tizen centikre szokott lenni a bejárattól. A férfiak ujja is tizenkevés centi lehet. Illetve nekem is mondta már nő személyesen hogy az az egyik legjobb rész amikor a behatolás elején a makkom becsúszik, egyszer volt egy kérdés is itt gyakorin, hogy számotokra mik a szexben a legjobb részek, és ott is voltak többen is akik ugyan ezt írták, és szerintem nem mondok hülyeséget azzal, hogy az egész földbolygón max egykét embernek van 10 centinél hosszabb makkja.


Azt is érteni vélem, hogy jobb a hosszabb. Nekem is a péniszem hegye környékén több idegvéződés van, ennek ellenére jobban esik ha tövig be tudom tenni. De nem mondom hogy nem érzek semmit amikor csak 10 centit húzogatok ki-be. Ugye az átlag péniszméret kb 14-15 cm hosszú, logikus okokból a felizgult vagina hossza ennél nagyobb átlagosan kb 17-18 cm. És ahogy sok férfi szereti tövig, ugyanígy bizonyára sok nő szeret teljesen kitöltve lenni, tehát éppenhogycsak ne érjen hozzá a pénisz a méhnyakhoz. Tehát, mint írtam, tudok azonosulni férfiként is, a nagyobb méret preferálásával, de az x centi alatt nem érzek semmit kommenteket egyszerűen nem tudom elhinni hogy igazak lehetnek.


Lányok, nők, nálam tapasztaltabb vagy okosabb férfiak! Elmagyaráznátok, hogy én is megértsem?



ápr. 16. 12:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Még azt eltudom képzelni hogy általánosan belül szükebb a vagina. Bár mikor barátnőm rászórít akkor inkább viszonylag közel a bejárathoz lesz szűkebb neki. De azért az hogy bentebb egy picit szűkebb még mindig nem magyaráza meg a dolgot
ápr. 16. 12:30
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Persze, logikusan nagyon szépen levezetted, de ettől még a gyakorlatban nem így van.

Pl, hiába jó érzés, ha ujjaz. Azért az ujjadat jó esetben mozgatod és a megfelelő pontot igyekszel izgatni vele. Ezt a péniszeddel nyilván nem tudod megtenni.

Illetve ujjazni sem feltétlenül egy ujjal szoktak, valamint nem is csak szép lassan csiszatolni.


Mindaddig, amíg egy 10 centis péniszt alig tud úgy odatenni, hogy bent is maradjon, ráadásul semmi intenzív mozgás, szintén azért, hogy bent is maradjon. Hiszen ott két testről van szó és jó esetben a nő sem egy helyben fekszik. Mindehhez jön, ha nagyobb darab a pasi és erősebben lökne, akkor már csak a lökdösést és rázkódást érzem, megint a farkára nem tudok koncentrálni. De még ha nem is husibb, akkor is olyan erősen kell figyelnem egy gyenge ingerhez, hogy semmi élvezet nem marad benne.

Igen, persze, elvileg ott van több ideg, de nem egyformák a nők. Miért ne lehetne sok olyan, akinek tényleg jobb belül, sőt szereti is, ha ütik a méhszáját? Nem elvárás, hogy a tankönyvi átlag szerint élvezzem a szexet.


Ehhez hozzá tenném, hogy szeretek szopni is és egy ilyen kis pénisszel semmit nem lehet csinálni ilyen szempontból sem.


Nem tudok ennél pontosabb magyarázatot adni, de ez az igazság. Nem tudom élvezni, ha túl kicsi. Alig érezni és abszolút hiányzik az a "rendesen megb@sztak" érzés.


34N

ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

#2


Én is ezt tapasztaltam, ritkán élvezik velem "úgy" a szexet.


Üdv: egy kis méretű 12cm

ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Kicsit talán közelebb kerültem az igazsághoz.


"Illetve ujjazni sem feltétlenül egy ujjal szoktak,"

Legjobb tudomásom szerint, nem lesz hosszabb egyik ujjad sem, attól, hogy mellé raksz egy másikat.


Azzal viszont egyetértek hogy, legalábbis én a péniszemmel ha minden adott és az ágy rugalmassága is segít, akkor másodpercenként 4-5 lökést tudok végrehajtani, míg ujjal másodpercenként kb 8at.


"Mindaddig, amíg egy 10 centis péniszt alig tud úgy odatenni, hogy bent is maradjon, ráadásul semmi intenzív mozgás, szintén azért, hogy bent is maradjon."


Most hogy ezt olvastam belegondtam abba is, hogy azért ha csak úgy lazán szexelnek az emberek és nem izomból tövig küldve, akkor könnyen kint maradhat a péniszből 2 centi, illetve hacsak nem olyan hosszú a pénisz hogy elérje a méhszájat, akkor valójában nem az a fontos hogy a makkod hegye milyen messze van a testedtől, hiszen a vége mindenkinek elvékonyodik, tehát a péniszed -kis pénisz esetén valószínűleg -utolsó 2 centije nem fog érződni. Ebből adódik egy egy 10 centisnek mért pénisz, sok esetben 10-4=6centire fogja stimulálni a vaginát a bejárattól.


Illetve nem győzöm hangsúlyozni, hogy megértem hogy jobb az átlagnál nagyobb. Nem ez a kérdés. Nem érdekel hogy jobb a nagyot szopni, illetve az sem hogy egy kis péniszű férfivel nem élvezik annyira mint egy nagyobbal rendelkezővel.

Sőt még olyan felmérésről is olvastam, hogy sok nő inkább választja a szexet egy vastag hosszú farkú férfival aki nem okoz orgazmust, mint egy kisebbel aki viszont igen, mert a tudat meg az érzés hogy ki van töltve az annyira jó. És én ezt is elhiszem. De most nem erről szól a kérdésem.

ápr. 16. 13:15
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Jó, akkor ne vedd figyelembe, ami szerinted nem oda vonatkozott.


Hozzá tenném még, hogy a hosszú miatt a pózok nagy része is kiesik, mert egy hosszabbnál eleve nem gond, ha 5 centi kiesik, mert úgy fér oda, itt viszont bármi ilyesmi intenzív érzetvesztéssel jár.


Tehát se mozgás, se póz vagyis unalmas, élvezhetetlen. Akinek ezek a dolgok nem számítanak, mert csak az alap szexet szereti, annak valószínűleg nem is gond a hiánya.

ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Íme egy szószátyár méregetős kérdés, aminek semmi értelme, köszönjük. A fiúk majd egymásnak megmagyarázzák, mit kell egy nőnek érezni, és miért nem igaz logikai elvek szerint, amit a nők állítanak...
ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Én szeretem, ha leb.ssza a pasim a méhnyakamat a méretes farkával. Nincs ezen mit méregetni és logikázni.
ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na, pont ezeket a válaszokat igyekeztem elkerülni. Nem érdekel hogy szereted amikor a pasid a méhnyakadat bökdösi. Válaszod annyiban kapcsolódik a kérdésemhez, hogy az is a péniszméretről szól. De szerintem én elég jól kifejtettem hogy mire vagyok kíváncsi.


Mondok egy példát hátha sikerül megérteni, elhiszem hogy 10 C°fokos vizet jobb inni mint 25 C°fokos vizet, de azért azt nem gondolnám ugaznak hogy a 25fokos kicsit sem oltja a szomjadat.


Na fr mindegy is, jöhetnek a "nekem nagy farkam van és nagyon szerette mindegyik exem" kommentek


Az 1 válaszolónak mégegyszer köszi a válaszát!

ápr. 16. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Ez tipikusan az a gondolkodás, amit a pasik csinálnak, hogy "minden szex jobb, mint a semmi"...

Erre mondom nőként, hogy nem. A rossz szex nem jobb, mint a semmi. Akkor már inkább ne legyen semmi!


És hiába jó valakivel a szex, ha nem nyalt ki előtte, csalódás. Hiába nyalt istenien, ha nem volt meg a kellő vonzalom, nem volt az igazi a szex, akkor is csalódás.


Tehát ezen az elven tovább menve, nem, nem oltja a szexuális szomjat egy kis pénisszel történt közösülés, mert nem adta meg azt az érzést, amit a jó szextől vársz. (Mint ahogy hiába volt nagy farka, ha nem nyalt ki, elkönyvelem szintén rossznak és kész. Ha nem kerek egész, akkor nem jó és nem éri meg!)

A különbség csak az, hogy a nagyobbal van esély a jóra, míg kisebbel eleve tudom, hogy hiányzik a csattanó!


Szóval a dolog lényege nem más, mint az, hogy te férfiként egyszerűen másképp gondolkodsz és nem tudod elfogadni, hogy a nők másként élik meg.


NEM JÓ! CSAK MERT! Ennyi...

ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Ennek a kérdésnek valójában nincs semmi jelentősége, akár mekkora pöcsöd is van. Genetikai és anatómiai oka van annak, hogy fölöslegesen matekozol pöcs méreteken, soha az életben nem fogsz választ kapni a kérdésedre, mert itt a számoknak és az egyenleteknek nincs szerepe a változók miatt. Az a hölgy akitől kaptál egy választ, ő a személyes preferenciái alapján válaszolt. Ő tudja hogy neki nagy pöcsre van szüksége, mert meg ismerte a határait és az igényeit. De ő csak egy. Ha nagyon matekozni akarsz, Magyarországon kb. 10milióan élnek, ha akarod derítsd ki, ebből mennyi a nő. Ez egy nagy szám lesz, sokan vannak nők, mind-mind egyéni preferenciákkal, különböző méretekkel, vannak akiknek ki sem alakultak még az igényeik, sokan közülük azt sem tudják tökéletesen mire vágynak. Van rá esély hogy 2 perc múlva kommentelni fog egy hölgy aki arról beszél majd hogy utálja ha ütik a méhszáját mert fáj. Vannak olyan nők is akik behatolásnál alig éreznek valamit mert sokkal kevesebb idegvégződés van a hüvely csatornájuk elején mint másoknak, vannak olyan hölgyek akik szinte kizárólag anális szex útján tudnak elélvezni, mert a belső csikló a végbélhez helyezkedik közelebb a hüvelycsatorna helyett. Minden nőnek különböző méretű hüvelycsatornája van, különböző érzékenységgel, különböző méretű és folrmályú csiklóval, különböző mennyiségű idegvégződéssel. Vagyis semmi jelentősége a számoknak. Ahogy a lábadra találsz egy cipőt, úgy a farkadra is találsz egy tökéletes puncit. Csak be kell menni a boltba és fel kell őket próbálni. Csak a farkad önmagában úgysem elég akármekkora, arra figyelj még oda, hogy amelyik lányt meg tudod nevettetni, nagy eséllyel hallhatod majd nyögni is👊🏼.
ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!