Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy reagálnátok arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok arra, hogy a barátnőtöket kb.2 naponta fél órán keresztül nyaljátok, meg van szex, de ő nem hajlandó szájjal kényeztetni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, barátnőm 21 éves, gyönyörű lány. :)

Én voltam neki az első ez biztos.

Előző partnerekkel nem volt ilyen probléma.

Már lassan 3 éve együtt vagyunk, de egyszer se cumizott le.

Azt mondja, hogy az undorító...

Nem értem én ezt a logikát...

Engem viszont mindig megkér tv-zés közben vagy fürdésnél, hogy nyaljam egy kicsit.

Régen volt már emiatt veszekedés, de nem vitázom többet emiatt. Örülök, hogy velem van.


Mi a véleményetek a fentebb leírtakról?



2015. máj. 29. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem lennek boldog az biztos.
2015. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
szopás maga az élet! Otthon ne vágyj erre.
2015. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te konkrétan azt várod el, hogy kényeztessen szimplán, vagy el is akarsz élvezni közben?


A férfi partner szájjal való kényeztetése a szerelem miatt egy nőnek felemelő és nagyon kellemes, benedvesítő érzés. Valami rossz tapasztalata lehet egy ismerősének, aki befolyásolta, vagy valami, de ha nem próbálta, akkor ne állítsa, hogy nem jó.


Konkrétan azt, hogy el is menj, főleg a szájába, azt ne várd. Persze az sem lehet rossz, de attól még én is tartok, szintén egy 3 éves kapcsolatban. Viszont mell tájékra való élvezés, szerintem nagyon izgalmas és élvezetes a kényeztetés után.


Ezt nem neked kéne erőltetni, hanem neki kéne megkívánni. Valahogy vezesd rá, mert ha te igényled, akkor életed végéig ez így nem mehet.

2015. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miért akarnád ráerőltetni, ha szerinte az undorító? Gondolom te élvezed a nyalást, azért csinálod, és nem azért, mert megkér rá. Különben meg mondhatsz nem-et is nyugodtan rá (ha te is undorítónak tartod a nyalást).
2015. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
szernintem, ha vki nem szeretne valamit, azt nem kell ráerőlteteni. ha a szex rendben működik és ki tudtdok elégülni, akkor nagy gond nem lehet
2015. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ahogy már leírtam, nem erőltetem.

Élvezem, hogy nyalhatom, és szeretem is.

Nem élvezhetek a szájába, mert a feje a közelébe sincs.

Lehet majd egyszer megpróbálom vele újra. Bár tudomásom szerint nem történt vele semmi olyan, ami miatt undorítónak tartaná. 2 éve élünk együtt egy háztartásban, és ezen kívül más komolyabb veszekedés még nem volt. Hál' az Úrnak!

2015. máj. 29. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
De ne is akarsz a szájába élvezni, csak annyit érj el, hogy önszántából kényeztessen egy kicsit. Rám pl. hogy csinálhatom izgató hatással van, de arra még nem vagyok felkészülve, hogy el is menjen akkor.
2015. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
az ilyen nő az undorító,jobb az ilyeneket letisztázni előre,én dobtam volna,már akkor,dugás után,neked meg úgyis mind1 ezek szerint mert vele vagy...nincs igényed semmire.
2015. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szeretem őt.

Végtelenül kedves a számomra.

Egy szar nap után, újra visszatér belém az életkedv, mikor vele vagyok. ^^

Emiatt soha nem fogok vele szakítani.

2015. máj. 29. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Én már jóval előbb kidobtam volna.
2015. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!