Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy reagálnátok arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok arra, hogy a barátnőtöket kb.2 naponta fél órán keresztül nyaljátok, meg van szex, de ő nem hajlandó szájjal kényeztetni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, barátnőm 21 éves, gyönyörű lány. :)

Én voltam neki az első ez biztos.

Előző partnerekkel nem volt ilyen probléma.

Már lassan 3 éve együtt vagyunk, de egyszer se cumizott le.

Azt mondja, hogy az undorító...

Nem értem én ezt a logikát...

Engem viszont mindig megkér tv-zés közben vagy fürdésnél, hogy nyaljam egy kicsit.

Régen volt már emiatt veszekedés, de nem vitázom többet emiatt. Örülök, hogy velem van.


Mi a véleményetek a fentebb leírtakról?



2015. máj. 29. 17:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
probalj csak annyit hogy nyalja le rola mondjuk a tejszinhabot, ha azt megszokta akkor mehet tobb is
2015. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Intelligencia kérdésre...ha Nem akarja Akkor Nem kell eröltetni majd ha sikerült egyszer megteszi lehet hogy látott ilyen és rossz elményei vannak...de ahogy Irtad lehet hogy még Nem is. csinaltam...azèrt tartozkodok tölle...en egyszer hasonló helyzetben voltam és ott ultra lány nezet a televiziot en meg éppen bejöttem a zuhanyozásból ez lattam ott ülö gyorsan felállitottam a farkamat ex oda mentem hozzá és mivel ült a feje egy szintre került a kihegyezett elöre meredö farkammal amit oda iranyitottam a fejèhez és mondtam na Koszoj a futyinek es oda loktem a szajahoz..erre nezet és adopt egy puszit rá aztan mondtam naaaaa Tudod TE mit kell csinàlni adj meg egg puszit aztan adott megint amire mondtam hogy nyalogassad meg aztan megnyalogatta es igy lassan el kezdte nyalogatni a frissen mosott farkat es Nem volt büdôs Se ami miatt sokan undorodnak hogy hugy szagu büdòs ..ezt megprobalhatod ha Nem akkor majd lessz masik alkalom hogy Ne tudj on kitérö mozdulatot tenni ha oda veszitesz az arcahoz....( ha ez sem megy akkor Orrba kell vàgni Elkondolkodtató a hajànàl fogja a fejét és oda eröltetve I a farkadat a szajahoz és egyszerüen ràhuzni ès a hajoval vissza huzni a fejèt high Ne tudja kivenni belöle a farkad ..a bal karos all meg vissza huzogatod elöre a hogy a Farok és a fejét kozott I reszletezem legyen szoritva a fejét mint egy kalodàba high akkor pedig szopni kell mert ez a magyarok Istene ha tetszik ha Nem és át mész agresszivan kedveskedni hogy làss azèrt a kedvessègedet is ...ilyen egyszerü!
2015. dec. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!