Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan döntenétek a helyembe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Tegnap le feküdtünk a volt, barátnőmmel akivel évek óta nem is találkoztunk. Nagyjából 1 hete találkoztunk először, mi ezt már le beszéltük hogy le fogunk feküdni egymással. Elég rendesen be is voltam/voltunk rúgva. Mind1 a lényeg felmentünk, szexeltünk egyet. Valami nagyon durva volt, nagyon sokáig tartott de élveztük. Utána alig bírtam már fel kelni is de le kellet mennünk. (Még bírtam volna, csak az anyja szólította hogy segítsen) Utána öcsémmel és haverommal ment fel de nem csinálták mert, nem állt fel nekik....xD (Igen ez a nő ilyen baszik fűvel , fával.) Beszélgettünk is és szeretne majd találkozni. Nos azt tudni kell hogy neki, van barátja. Én viszont kicsit parázok hogy belefogok szeretni, ha sokat járunk össze. Szexualitásból pedig féltékenység lesz, azt sem szeretném egyik részről sem. Nekünk úgy ért véget a párkapcsolat, hogy vissza jött a volt barátja. Erről is beszélgettünk, azt mondta muszáj volt rá kényszerítette az anyja. Akkoriban tényleg erőszakos volt, vele az anyja. Mindig kapott pár nyakast, ha velem találkozott. Beszélgetésünk folyamán arra is valahogy szó került, hogy engem meg-e csalt de azt mondta nem. Azért írtam le ezeket, hogy ezekkel az információkkal ti hogyan döntenétek a helyembe. Mellesleg aranyos , kedves és nagy rbanc a szexben , keményen szereti és nagyon tud...

19F 23N



2015. okt. 4. 11:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még nem tettem hozzá, hogy mindig tisztelettel beszélne rólatok mások előtt, és minden téren fényezne titeket.
2015. okt. 4. 11:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, hogy egész családod kezeli, akkor ÁMEN!
2015. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Figyelj én le sz*rom mivel nem össze jönni akarok vele. Viszont ha öcsémmel, bátyámmal feküdne le biztos hogy nem nyúlnák hozzá. Csak szexelni akarunk ennyi semmi többet. Öcsémék is mondták hogy nem volt semmi sem.:)
2015. okt. 4. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
' ez a csaj baszik fűvel fával' ... ' öcsémmel és haverommal is felment' ...és te elhiszed hogy téged nem csalt meg ? Szerelmes tudnál lenni olyan csajba akit utánad az öcséd és haverod dugott meg ( lehet nem sikerült de az nem változtat a tényen hogy dugott volna velük) ..sok sikert...
2015. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.Érzéseket nem én irányítom. Ha meg is tette én nem tudok róla, de akkor is így a legjobb. Gondolkoztam rajta hogy még egyszer le, feküdjek-e vele de inkább nem. Jobb el kerülni, nem hiányzik nekem egy ilyen nő. Le feküdtünk jól éreztük, magunkat de ennyi. Addig marad a hokizás amíg nem találok barátnőt vagy alkalmat a szexre.
2015. okt. 4. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Fájt elolvasni!!! Ha ennyire nem megy a magyar, akkor előbb tanuld meg azt, és igen, addig recskázz bátran!
2015. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel egy normális lányt magad mellé?
2015. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!